AKADEMIE PSÍHO
ON-LINE VZDĚLÁVÁNÍ

Videokurzy o psím tréninku a výchově pomocí pozitivního posilování od profesionálních trenérů

Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
Prohlédnout
12
Profesionálních trenérů
3000 +
Absolventů kurzů
0 %
Průměrné hodnocení

KURZ JAKO DÁREK K VÁNOCŮM

Vyberte si kterýkoliv kurz, i třeba některý z připravovaných, a napište nám. My se vám na mail obratem ozveme s platbou a následně vám na něj i zašleme vánoční poukaz s platností do konce roku 2022.

Jak online kurzy fungují?

Pro studium psích kurzů potřebujete pouze přístup na internet. Vlastní pejsek je výhodou, nikoliv podmínkou.

Sledujte videa

Kurzy jsou formou videí. Navíc je průběžně doplňujeme dle zpětné vazby absolventů. ​

Studujte kdekoliv

Studujte doma, v autobuse, na počítači i v telefonu. Prostě kdekoliv.

Určete si tempo

Studujte podle sebe. Lekce můžete přeskakovat i studovat opakovaně.

Učte se od nejlepších

Trenéři mají mnohaletou praxi a prokazatelné úspěchy. V ČR byste těžko hledali lepší.

Získejte certifikát

Pokud kurz úspěšně dokončíte, získáte certifikát.

Doptejte se

Vždy máte možnost doptat se či získat zpětnou vazbu v uzavřené FB skupině.

Hodnocení kurzů našimi absolventy

Na stránce každého kurzu najdete sekci hodnocení, kde může každý absolvent napsat svůj názor. Kurzy už mají přes 240 hodnocení, průměrné hodnocení je 4,7 z 5 hvězdiček!

Romana Marková
Romana Marková
Kozokurz
Read More
Všechny představené metody výcviku nějak znám, ale po kurzu je mám v úplně jiných souvislostech jak je využít! Při sledovaní videí mi došlo, co mohu v tréninku zlepšit, jak lépe vysvětlit, co chci, a doufám, že cviky a triky, které se nám nedaří naučit, se teď pořádně naučíme!
Gabi Fojtíková
Gabi Fojtíková
Skákání psa při vítání
Read More
Kurz je úžasný, Tomáš povídá jasně a bez omáček a také vtipně, ale zárověň zajímavě. Děkuju!
Aneta Bártová
Aneta Bártová
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Maximální spokojenost! Krásně a stručně vysvětleno. Skvělé je, že jsou videa krátká a člověk nemusí po minutách hledat úsek, který chce vidět znovu, ale jenoduše si ho najde v obsahu videí. Moc se mi líbí, že pan Šusta natáčí i chyby, které pak vysvětlí.
Hana Zaoralová
Hana Zaoralová
Management prostředí
Read More
Opravdu mne nenapadlo, že výchova a výcvik není jenom venku na cvičišti, ale že probíhá celých 24hod denně...Rozhodně doporučuji, kurz vysvětluje, co vše my nevnímáme ale pejsek ano. Návod, jak si oba můžeme ulehčit od zbytečných problémů vlivem prostředí, ve kterém tráví pejsek život.
Marie Doležalová
Marie Doležalová
Po zavíračce: Zoopark Zájezd
Read More
Díky za skvělý kurz - zajímavé vyprávění, roztomilá zvířata. Doporučuji kurz všem, kteří se chtějí dozvědět o jejich životě něco zajímavého a vidět lásku ke zvířatům v praxi. Po jeho shlédnutí jistě naplánujete výlet do Zooparku Zájezd stejně jako já.
Barbora Šimšová
Barbora Šimšová
Psí fitness I.
Read More
Díky Katce vím, jak bezpečně a hravě udržovat moje psí holky v kondici. Dostaly jsme spoustu tipů na jednoduché cviky v přírodě, kterýma se pokusím pravidelně zpestřovat naše procházky. Od teď už také znám spoustu cviků s kužely na uvědomování si všech tlapek a celkově celého těla, takže budou pro holky tréninky pestré a vyrovnané. Děkuju!
Dita Hanáková
Dita Hanáková
Separační úzkost
Read More
Kurz, separační úzkost ( separačka ) jsem si koupila spíš na dobu po covidu. Teď jsme s pejsky doma skoro všichni, studenti, děti a všichni, kdo dělají z domu. Kurz mi už ted pomohl, co dělat, když musím z domu a mám odrostlý štěně. Mě osobně pomohl z kurzu: managering prostředí, menší prostor, pelech, hračky, dělat jako že nic a doma občas zavřít dveře do koupelny, do kuchyně a nebrat štěně všude sebou, postupně zvykat. Za kurz moc děkuji. Dita
Alan Hopp
Alan Hopp
Strach psa ze zvuků
Read More
Náš tříletý čuvač Amigo měl s jakýmikoliv rachejtlemi a výstřely problém od jedné nepříjemné Silvestrovské zkušenosti. Letos jsem ho po konzultacích se svými výcvikáři začal na rachejtle zvykat a pro svoje pozitivní posílení si koupil i váš kurs. Moc se mi líbil a po cca třech týdnech hlásím pozitivní výsledky. Nejenom že se nám daří zvyšovat hladinu zvuku, ale včera se Amigo nezjančil, když ve vsi někdo trénoval na Silvestra. Díky za váš přístup a přeji vám hodně úspěchů!
Previous
Next

S jakými trenéry se v kurzech potkáte

Jen s těmi nejlepšími! Všechny trenéry pečlivě vybíráme. Jsou to zastánci pozitivního posilování a neustále se učí nové moderní metody.

Děkujeme všem partnerům, díky kterým vzniká tolik skvělých kurzů