Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Free
Get Started

Délka kurzu: 14 minut, Počet lekcí: 10, Neomezený přístup do kurzu

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čem je trénink pozitivním posilováním? Nebo co je to etický trénink? V tomto kurzu se dozvíte základy moderního tréninku, které se prolínají ve všech kurzech, které zde najdete. A odpovědi na nejčastější otázky, které se ho týkají. Pokud jste v tréninku nováčky, hledáte novou cestu nebo máte prvního pejska, určitě si kurzem projděte.

Kurz je ZDARMA pro všechny registrované uživatele. Po registraci se vraťte zpět na stránku kurzu, kde se do něj již budete moci zapsat.

Tento kurz oceníte především pokud:

Co se v kurzu naučíte?

Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory a je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čem je trénink pozitivním posilováním? Nebo co je to etický trénink? V tomto kurzu se dozvíte základy moderního tréninku, které se prolínají ve všech kurzech, které zde najdete. A odpovědi na nejčastější otázky, které se ho týkají. Pokud jste v tréninku nováčky, hledáte novou cestu nebo máte prvního pejska, určitě si kurzem projděte.

Kurz je ZDARMA pro všechny registrované uživatele. Po registraci se vraťte zpět na stránku kurzu, kde se do něj již budete moci zapsat.

Tento kurz je právě pro vás pokud

Po absolvování kurzu o tréninku psa pozitivním posilování:

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Trénink pozitivním posilováním je přesně pro vás pokud:

Podívejte se na otevřenou lekci z kurzu

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Stručné a jasné vysvětlení, na jakých principech je postavený pozitivní trénink a proč funguje lépe, než klasické nátlakové metody."
Zdeňka Firstová
8 Otázek pozitivní výchovy​
"Ideální pro začátečníky"
Šárka Benešová
8 Otázek pozitivní výchovy​​
"Srozumitelně podané principy, které stojí za to si připomínat. Určitě doporučuji všem 🙂"
Milan Poláček
8 Otázek pozitivní výchovy​​​
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete pro trénink pozitivním posilování potřebovat?

V moderním tréninku psů pracujeme s úspěchem

Vždy se v tréninku zaměřujeme, aby měl pejsek co nejvyšší šanci uspět, a mohl tak dostat odměnu.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 10 kapitol a zhlédnete do asi za 15 minut. Což je fakt chvilka, na to, jak moc se váš pohled na trénink pejska změní. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.9 16 Hodnocení

Hodnocení

*
od Martina 28. 9. 2020

Srozumitelně a přehledně shrnuté základy:)

od Šárka Benešová 14. 9. 2020

Pro začátečníky pozitivních metod super. Naopak pro ty co četli knížky od Franty Šusty nic nového.

od Zdeňka Firstová 14. 9. 2020

Stručné a jasné vysvětlení, na jakých principech je postavený pozitivní trénink a proč funguje lépe, než klasické nátlakové metody.

od Miriama Danielová 9. 9. 2020

perfektne vysvetlené

od Milan Poláček 9. 9. 2020

Srozumitelně podané principy, které stojí za to si připomínat. Určitě doporučuji všem 🙂

od Marie Mančalová 16. 8. 2020

Stručné a praktické 🙂

od Jana Vopěnková 14. 8. 2020

Super.

od Lucie Mikysková 14. 8. 2020

Nepřipadá mi to tolik jako kurz, spíš rubrika FAQ ve formě videa, ale hezky zpracovaná. Řekla bych spíš motivační pro úplné začátečníky, nebo základní obhajoba pro skeptiky. Někomu, kdo už s pozitivkou přišel do styku (vhodným způsobem- seminář/Šusta/trenér, ne styl „láduju do psa pamlsky horem dolem a říkám tomu pozitivka“), to moc nového neřekne, ale na druhou stranu opakování je matka moudrosti.

od Veronika Pavlů 12. 8. 2020

Skvělé, srozumitelné, zábavné :-). Jako platila pozitivní motivace na mé děti, tak platí i na mě :-). Radostný kurz pro ty, kdo mají pejsky jako skutečné přátele. Díky, těším se na další kurzy 🙂

od Iva Musilová 7. 8. 2020

Kurz se mi líbil, je krátký, stručný a výstižný. Ideální do začátku pro pochopení principů pozitivní výchovy. Příklad s kosatkou je boží. Za mě 👍