Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Free
Get Started

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čem je trénink pozitivním posilováním? Nebo co je to etický trénink? V tomto kurzu se dozvíte základy moderního tréninku, které se prolínají ve všech kurzech, které zde najdete. A odpovědi na nejčastější otázky, které se ho týkají. Pokud jste v tréninku nováčky, hledáte novou cestu nebo máte prvního pejska, určitě si kurzem projděte.

Kurz je ZDARMA pro všechny registrované uživatele. Po registraci se vraťte zpět na stránku kurzu, kde se do něj již budete moci zapsat.

Tento kurz je právě pro vás pokud

Po absolvování kurzu o tréninku psa pozitivním posilování:

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Trénink pozitivním posilováním je přesně pro vás pokud:

Podívejte se na otevřenou lekci z kurzu

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Stručné a jasné vysvětlení, na jakých principech je postavený pozitivní trénink a proč funguje lépe, než klasické nátlakové metody."
Zdeňka Firstová
8 Otázek pozitivní výchovy​
"Ideální pro začátečníky"
Šárka Benešová
8 Otázek pozitivní výchovy​​
"Srozumitelně podané principy, které stojí za to si připomínat. Určitě doporučuji všem 🙂"
Milan Poláček
8 Otázek pozitivní výchovy​​​
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete pro trénink pozitivním posilování potřebovat?

V moderním tréninku psů pracujeme s úspěchem

Vždy se v tréninku zaměřujeme, aby měl pejsek co nejvyšší šanci uspět, a mohl tak dostat odměnu.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 10 kapitol a zhlédnete do asi za 15 minut. Což je fakt chvilka, na to, jak moc se váš pohled na trénink pejska změní. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.9 51 Hodnocení

Hodnocení

od Monika Malá 20. 1. 2021

Pěkně vysvětlené a hlavně řečeno i jak správně trestat pejsky při nežádoucím chování.Díky

od NelaB 20. 1. 2021

Hezky zodpovězené nejčastější dotazy ohledně pozitivní výchovy psů. Především oceňuji zmínku o (ne)trestech. Super jak pro lidi, kteří mají pejska poprvé, ale i pro ty, kteří hledají jinou cestu práce se psem. 🙂

od Betka 20. 1. 2021

Krásně vysvětleno,praktické tipy a srozumitelná forma. Díky

od Alla 20. 1. 2021

Jednoduše a srozumitelně vysvětlena metoda pozitivního posilování. Pro začátečníky i pro pokročilé a stále si připomínat.

od Jana M 19. 1. 2021

Vysvětlení pozitivky, skvělá inspirace. Děkuji

od Aneta Bártová 17. 1. 2021

Hezky vysvětleno i pro úplné laiky 🙂

od Radka Matejckova 17. 1. 2021

Hezky vysvetleny zaklady a co vubec znamena pozitivni vychova pejsku, uvitala bych alespon nejake prakticke priklady na realnych situacich.

od aco40 17. 1. 2021

Kurz je zajímavý a poučný. Člověk něco zná, ale nepraktikuje. Kurzem si něco znovu uvědomí a hurá na praktické cvičení. Posílení vztahu mezi páníčkem a hafanem. Kdo si to víc užije

od Hana Zaoralová 14. 1. 2021

Skvělý kurz….stále slyším, že my lidé musíme být dominantní,ale není to tak..jde to mnohem příjemnější cestou pro nás oba…doporučuji si vše poslechnout, stojí to za to zamyslet se, jestli jsme opravdu tak pozitivní jak si myslíme.

od Radka 14. 1. 2021

Kurz je dobře přehledný, poučný, mám prvního pejska a libi se mi jit na to pozitivně 🙂 ne přes tresty. Je fajn si poslechnout rady jak co dělat nebo nedělat.
Určitě půjdu do dalších kurzů😊