Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Free
Get Started

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čem je trénink pozitivním posilováním? Nebo co je to etický trénink? V tomto kurzu se dozvíte základy moderního tréninku, které se prolínají ve všech kurzech, které zde najdete. A odpovědi na nejčastější otázky, které se ho týkají. Pokud jste v tréninku nováčky, hledáte novou cestu nebo máte prvního pejska, určitě si kurzem projděte.

Kurz je ZDARMA pro všechny registrované uživatele. Po registraci se vraťte zpět na stránku kurzu, kde se do něj již budete moci zapsat.

Tento kurz je právě pro vás pokud

Po absolvování kurzu o tréninku psa pozitivním posilování:

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Trénink pozitivním posilováním je přesně pro vás pokud:

Podívejte se na otevřenou lekci z kurzu

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Stručné a jasné vysvětlení, na jakých principech je postavený pozitivní trénink a proč funguje lépe, než klasické nátlakové metody."
Zdeňka Firstová
8 Otázek pozitivní výchovy​
"Ideální pro začátečníky"
Šárka Benešová
8 Otázek pozitivní výchovy​​
"Srozumitelně podané principy, které stojí za to si připomínat. Určitě doporučuji všem 🙂"
Milan Poláček
8 Otázek pozitivní výchovy​​​
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete pro trénink pozitivním posilování potřebovat?

V moderním tréninku psů pracujeme s úspěchem

Vždy se v tréninku zaměřujeme, aby měl pejsek co nejvyšší šanci uspět, a mohl tak dostat odměnu.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.8 126 Hodnocení

Hodnocení

od Jana35 28. 2. 2021

Formu pozitivní motivace při výcviku/soužití s pejskem už používám (podvědomě asi téměř pořád). Kurz byl pro mě ale velkým přínosem v tom, si některé věci daleko více uvědomit a porozumět jim, a ne je jen “cítit”. S obsahem kurzu naprosto souzním, pejsek je parťák a láska. Správný přístup se pak stává odměnou v podobě vzájemného těsnění se na výcvik, radosti z času stráveného spolu a budováním úžasného pouta mezi pejskem a majitelem (o tom jsem přesvědčená). 😊

ejskařům to pomohlo
od Petra Ptáčková Mísařová 25. 4. 2021

Všechny 3 kurzy jsou naprosto úžasný a získala jsem mnoho užitečných informací a jsme doma mnohem více připraveni na naše štěňátko, pro které si příští týden jedeme. Moc děkuji. Petra

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Handule 15. 2. 2021

Velmi srozumitelné. Přínosné.

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Nesy 20. 9. 2021

Mám 4 měsíční štěndo a jsem úplný začátečník. Už uplynula doba, kdy se můj chlupáček ode mě nehnul nakrok a nejen přivolání je čím dál víc problematické. jsem vděčná za každou radu, jak mít život se svým pejskem co nejpohodovější, plný radosti a tak mě kurz velmi zaujal a samozřejmě jsem zvědavá, jestli výchovu podle vašich kurzů zvládnu i já, Děkuji a určitě si nějaký kurz vyberu.

od mikulas.sivek 22. 8. 2021

Kurz je moc hezky udělaný, přehledný a krásný základ pozitivní výchovy psa si z něj odnesete.

od Michal Chvojka 19. 8. 2021

Srozumitelné, stručné a jednoduché vysvětlení principů pozitivní výchovy psů. Už třetí týden se snažím aplikovat v praxi se svým první štěnětem 🙂 K tomu mi moc pomáhá kurz Moje první štěně, který dále detailněji rozvíjí využití těchto principů v praxi v jednotlivých oblastech soužití s pejskem. Díky moc!

od Natália Zastková 15. 8. 2021

Tento kurz veľmi zrozumiteľne vysvetľuje princípy moderného tréningu. Skvelý k uvedomeniu si, ako pracovať so psíkmi.

od Ingfros 2. 8. 2021

Jsem úplný začátečník, ale kurz zatím vypadá dobře. Je srozumitelný.

od simaedlman@gmail.com 30. 7. 2021

Zajímavý a stručný úvod, naladění ke kurzům.

od DanaSta 25. 7. 2021

Stručné, jasné, srozumitelné, pozitivní a určitě přínosné 🙂