Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Věděli jste, že jeden z častých důvodů proč končí psi v útulcích, je právě příchod miminka do rodiny? Miminko je totiž něco zcela nového, neznámého. Ještě nedokáže pořádně koordinovat pohyby, hlasitě brečí a vše musí pořádně prozkoumat – očima, rukama i pusou.

V tomto kurzu se naučíte praktické povely a pomůcky, které pomohly už mnoha rodičům před vámi, naučíte se, jak uzpůsobit domácnost pro klid vás, vašeho dítěte i vašeho psa, a dokážete zvládnout nečekané situace, o které není s malým dítětem nikdy nouze. V pohodě, klidu a s nadhledem.

Pro klidnější příchod miminka do psí domácnosti

Kurzem provází trenérka psů specializovaná přímo na problematiku soužití dítěte a psa v jedné domácnosti.

Už jste v situaci, kdy soužití malého dítěte a psa tak úplně nefunguje?

Nic není ztraceno! Jen jste zatím nevěděli, jak na to.

Nebojte. Zvládla to již spousta lidí před vámi a zvládnete to i vy.

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Kurz vychází z dlouholeté trenérské praxe a potřeb rodin, které se na Magdu obrací s problémy vzniklými mezi dítětem a psem.

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Magdalena Šimečková

Zakladatelka psí školy Koira, absolventka specializovaného amerického kurzu o soužití dětí a psů a trenérka psů s více než 20 letou praxí.

S tréninkem psů bez trestů se seznámila již v roce 1999 na stáži ve výcvikovém centru v Cardiffu. V Británii a Irsku následně absolvovala mnoho tréninků s nejlepšími trenéry té doby (Kay Laurence, Dee Ganley, Sue Sterberg, Gertem De Bolster, Kenem Ramirez a dalších). Velmi ji ovlivnila také práce Alexi Capra, světově uznávané specialistce na psí komunikaci (mimo jiné).

Založila psí školu Koira v Ostravě, která patří dlouhodobě mezi nejlepší psí školy v ČR, kde se trénuje bez trestů pomocí pozitivního posilování.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nikdo nehodnotil, podívejte se ale, co lidé píšou o dalších kurzech:

Edit Vegrová
Edit Vegrová
Moje první štěně
Read More
Kurz jsem zhltla jedním dechem. Je výstižný, stručný a konkrétní. Krátká videa jsou super. Pro stenatko si teprve pojedeme a už se teď těším, až začneme trénovat.
Jiřina Pospíšilová
Jiřina Pospíšilová
Výchova psa pro děti
Read More
Sledujeme kurz společně s dcerkou. Kurz je velmi zajímavý, srozumitelný a zábavný. Na instruktorce je vidět, že jí práce s pejsky moc baví a je velkou motivací pro mou dcerku. Dáváme kurzu všech pět P 🙂 🙂 Moc děkujeme 🙂 a určitě to není náš poslední kurz 🙂
Furry Furious
Furry Furious
Klikr trénink
Read More
Čekala jsem, že bude kurz super, ale byl ještě lepší! Není to o klasickém přivolání ke mně nebo pojď sem, ale o specifických povelech pro specifické situace – a přitom tak reálné. Moc děkuji za srozumitelný a přitom velmi “lidský” (nevyumělkovaný) kurz !

Chci aby byl příchod miminka pro nás i našeho psa co nejklidnější

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Právě toto téma je hlavně o vás, vaší přípravě a informacích, které potřebujete vědět. Díky on-line podobě máte navíc možnost kurz opakovaně zhlédnout, v klidu vše vstřebat a nestresovat se časem.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat.

Koupí získáváte

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Martina Málková 10. 11. 2021

Jsme začátečníci, co se týká psa v domácnosti, a v kurzu jsme se dozvěděli spoustu užitečných informací a tipů, jak vycvičit pejska a jak to doma udělat bezpečné pro dítě. Paní lektorka je moc příjemná a hezky všechno vysvětluje. Kurz nás bavil.