Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Právě jste si pořídili své první štěně, ale teď si nejste jistí, kam dřív skočit? Právě pro vás je určen tento speciální kurz pro štěňátka. První zážitky jsou pro psa ty nejdůležitější a proto si ukážeme, jak udělat tyto zážitky co nejvíc příjemné. V kurzu vás vším provedeme od A po Z.

Jak vychovat štěně

Výchova štěněte krok za krokem

Celý kurz je formou videí, ve kterých názorně vidíte probírané téma. O roztomilá štěňata nebudete mít nouzi.

Co vás v kurzu o výchově štěněte čeká

Celkem 59 videí rozdělených do 15 kapitol. Spuštěním kurzu máte okamžitě přístup ke všem lekcím a podle potřeby je můžete přeskakovat či opakovat.

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Kurz vychází z potřeb klientů a jejich nejčastějších problémů v rámci individuálních lekcí trenéra.

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Edit Vegrová
Edit Vegrová
Moje první štěně
Read More
Kurz jsem zhltla jedním dechem. Je výstižný, stručný a konkrétní. Krátká videa jsou super. Pro stenatko si teprve pojedeme a už se teď těším, až začneme trénovat.
MK
MK
Moje první štěně
Read More
Naprosto peckovej Kurz mě strašně moc bavil. Byl vtipný, super přístup k pejskům, plno užitečných rad. Už na začátku jsem se nemohla dočkat až projdu všechny lekce a rozšířím si znalosti ohledně pejsků. Děkuju za to, co děláte.
Petra Ptáčková Mísařová
Petra Ptáčková Mísařová
Moje první štěně
Read More
Jedním slovem úžasný Jsem velmi ráda, že jsem narazila na FB na vaše stránky a objednala nám kurz o štěňátku. Je naprosto úžasný a s oběma dětmi (13 a 8 let) se nám velmi líbil a přinesl nám mnoho užitečných rad. Příští týden se už těšíme na naše první štěňátko. Ještě jedno VELIKÉ DÍKY. Pěkný den Petra
Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící především v Praze a na Kladně. Je zastáncem výchovy psů pomocí pozitivního přístupu ke zvířeti, který bere v maximální míře ohled na jeho potřeby. Tento trénink propaguje také v médiích (např. iDNES, Právo, TV Nova).

Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Veškeré kurzy, které na psichologie.cz mu prošly pod rukama. Navštěvuje dětské tábory, přednáší pro neziskové organizace a je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz.

Chci také to nejskvělejší štěně, které se ničeho nebojí, je socializované a je radost s ním žít!

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné, navíc kdo si má všechny informace zapamatovat. Kurz máte možnost opakovaně zhlédnout, v klidu vše vstřebat a nestresovat se časem.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba doma. 

Koupí získáváte

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Kurz obsah

Rozbalit vše
4.9 9 Hodnocení

Hodnocení

od Marie Psotná 31. 8. 2021

Spoustu věcí jsem se dozvěděla, spoustu věcí nám funguje. A to, co ještě úplně nefunguje, určitě časem vyladíme:-). Děkuji za všechny informace byly pro mě velkým přínosem a mám pocit, že tomu mému štěndu konečně rozumím zas o trošku víc.

od Markéta Husková 24. 7. 2021
od aco40 27. 5. 2021

Moje první štěně to sice není, ale i tak jsem do kurzu šel. Je totiž plný skvělých informací, nových postojů a přístupů k výchově pejsků. Určitě doporučuji pro nové chovatele nebo pro ty, kteří uvažují o pořízení hafana do rodiny.

od MK 18. 5. 2021

Kurz mě strašně moc bavil. Byl vtipný, super přístup k pejskům, plno užitečných rad. Už na začátku jsem se nemohla dočkat až projdu všechny lekce a rozšířím si znalosti ohledně pejsků. Děkuju za to, co děláte.

od Imp 9. 5. 2021

Děkuji moc za to co děláte. 🙂 Je super vidět, že lze pejska vychovávat i tou pozitivní cestou 🙂 Už se těším až začneme trénovat. Pro pejska si jedu příští týden 🙂

od Petra Ptáčková Mísařová 25. 4. 2021

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na FB na vaše stránky a objednala nám kurz o štěňátku. Je naprosto úžasný a s oběma dětmi (13 a 8 let) se nám velmi líbil a přinesl nám mnoho užitečných rad. Příští týden se už těšíme na naše první štěňátko. Ještě jedno VELIKÉ DÍKY. Pěkný den Petra

od Marie Doležalová 22. 4. 2021

Názorné, jasné, přehledné i vtupné. Vřele doporučuji všem, kteří si pejska teprve bodou pořizovat, nebo již štěňátko mají.
Kurz daleko předčil mé očekávání! Diky za něj!

od Edita Vegrová 10. 4. 2021

Kurz jsem zhltla jedním dechem. Je výstižný, stručný a konkrétní. Krátká videa jsou super. Pro stenatko si teprve pojedeme a už se teď těším, až začneme trénovat.