Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Separační úzkost patří mezi časté psí problémy. A bohužel patří mezi ty složitější na vyřešení. Psi jsou totiž od přírody společenská zvířata a náš odchod občas nechápou: “Proč jsem tu sám? Kam všichni šli? Co s tím můžu dělat?”  Snaží se nám říci, že se jim to nelíbí, volají nás zpět. I samotu musíme s pejskem trénovat a my vám ukážeme jak.

Délka kurzu: 70 minut, Počet lekcí: 15, Neomezený přístup do kurzu

Znáte tohle moc dobře?

Po absolvování kurzu Separační úzkost a používáním tréninkových metod:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Kurz o separační úzkosti oceníte pokud:

Podívejte se na lekci z kurzu ZDARMA

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Naučíte se trénovat samotu a:

Hledáte rychlé řešení separační úzkosti?

Takové řešení bohužel není a ani v kurzu ho nenajdete. Separační úzkost a s tím spojený trénink samoty je potřeba trénovat a chce to čas, občas i hodně času. Zkratkovitá řešení “bez tréninku” mohou problém zhoršit či ho přesunout jinam. 

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Alexandra Hůlková
Alexandra Hůlková
Read More
Skvělé zpracování, motivační a vysvětlující. Byť náš současný 7měsíční bígl není náš první pes (ten první odešel nečekaně letos v létě:(, kombinace covidu (trvalý home-office), zrušeného cvičáku a malého dítěte nám připravila podhoubí pro separačku jak vyšitou… jeden večer jsem si řekla “a dost” a koupila kurz. Co ve mě zanechal? Porozumění situaci, motivaci to zvládnout a nenechat to náhodě a také velmi dobrý dojem z celého zpracování (za marketing palec nahoru:) Rozhodně to nebyl můj poslední kurz! Díky za to.
Dita Hanáková
Dita Hanáková
Read More
Kurz, separační úzkost ( separačka ) jsem si koupila spíš na dobu po covidu. Teď jsme s pejsky doma skoro všichni, studenti, děti a všichni, kdo dělají z domu. Kurz mi už teď pomohl, co dělat, když musím z domu a mám odrostlý štěně. Mně osobně pomohl z kurzu: managering prostředí, menší prostor, pelech, hračky, dělat jako že nic a doma občas zavřít dveře do koupelny, do kuchyně a nebrat štěně všude sebou, postupně zvykat. Za kurz moc děkuji. Dita
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

V řešení separační úzkosti skvělý způsob jak zjistit proč a jak.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 15 kapitol s více jak 70 minutami videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Začněte dnes a výsledky se dostaví dřív, než když začnete zítra.

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 5 Hodnocení

Hodnocení

od Lucie P. 11. 7. 2021

Kurz jsem si koupila, abych separačce předešla, štěně k nám teprve přijde a už je mi o dost jasnější jak na to. Prostě postupně zvyšovat kritéria a čas. Mrzí mě, že jsem tyto informace neměla, když jsem vychovávala prvního psa. Ale to bylo před 13.lety a o pozitivní výchově psů jsem netušila, doba se naštěstí změnila. Díky covidu mám teď pravidelný home office,takže naštěstí nemusím s výcvikem spěchat, ale je třeba samotu právě proto trénovat.

od Pavlína Chaloupková 15. 5. 2021

Kaise se spustila separačka až ve čtyřech letech, kdy jsem se odstěhovala od partnera do nového bytu (kombinace nového prostředí a odloučení – i když máme střídavku). A jelikož do té doby byla v pohodě, říkala jsem si, že si zvykne. Když ale po 4 hodinách byly doma 3 loužičky a bobek v kuchyni u misek, dýchala, jak kdyby bylo v bytě 40 °C a hystericky na mě štěkala, dostala jsem o ní strach. Takže moc děkuji za detailní informace a postup, jak na to. Super jsou videa jako příklady, vysvětlení proč zrovna takto, a i jsem se u kurzu zasmála :-). Takže jdeme trénovat!

od Iva Jindřichová 13. 5. 2021

Kurz bych ráda doporučila nejen pro pejsky se separační úzkostí, ale i pro obecné začátky tréninku samoty.
Není to jen pár krátkých odstavců, ale obsáhlé povídání a podívání se na věc z vícero úhlů pohledu.
Tak a teď už jen vzhůru do tréninku krůček po krůčku a vteřinku po vteřince 🙂
Děkuji za návod a motivaci!

od Alexandra Hůlková 9. 2. 2021

Byť náš současný 7měsíční bígl není náš první pes (ten první odešel nečekaně letos v létě:(, kombinace covidu (trvalý home-office), zrušeného cvičáku a malého dítěte nám připravila podhoubí pro separačku jak vyšitou… jeden večer jsem si řekla “a dost” a koupila kurz. Co ve mě zanechal? Porozumění situaci, motivaci to zvládnout a nenechat to náhodě a také velmi dobrý dojem z celého zpracování (za marketing palec nahoru:) Rozhodně to nebyl můj poslední kurz! Díky za to.

od Dita Hanakova 3. 1. 2021

Kurz, separační úzkost ( separačka ) jsem si koupila spíš na dobu po covidu. Teď jsme s pejsky doma skoro všichni, studenti, děti a všichni, kdo dělají z domu. Kurz mi už ted pomohl, co dělat, když musím z domu a mám odrostlý štěně. Mě osobně pomohl z kurzu: managering prostředí, menší prostor, pelech, hračky, dělat jako že nic a doma občas zavřít dveře do koupelny, do kuchyně a nebrat štěně všude sebou, postupně zvykat.
Za kurz moc děkuji. Dita