Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
1590
Get Started

Separační úzkost patří mezi časté psí problémy. A bohužel patří mezi ty složitější na vyřešení. Psi jsou totiž od přírody společenská zvířata a náš odchod občas nechápou: “Proč jsem tu sám? Kam všichni šli? Co s tím můžu dělat?”  Snaží se nám říci, že se jim to nelíbí, volají nás zpět. I samotu musíme s pejskem trénovat a my vám ukážeme jak.

Délka kurzu: 70 minut, Počet lekcí: 15, Neomezený přístup do kurzu

Znáte tohle moc dobře?

Po absolvování kurzu Separační úzkost a používáním tréninkových metod:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Kurz o separační úzkosti oceníte pokud:

Podívejte se na lekci z kurzu ZDARMA

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Naučíte se trénovat samotu a:

Hledáte rychlé řešení separační úzkosti?

Takové řešení bohužel není a ani v kurzu ho nenajdete. Separační úzkost a s tím spojený trénink samoty je potřeba trénovat a chce to čas, občas i hodně času. Zkratkovitá řešení “bez tréninku” mohou problém zhoršit či ho přesunout jinam. 

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání
"Psichologii mohu jedině doporučit! 🙂 Kačka a Tomáš jsou nadšení odborníci na psi a všechny trable, co nás páníčky mohou při výchově potkat. Psi jejich pozitivní přístup, úkoly a hry moc baví a je vidět velký posun. S koupí kurzu určitě nešlápnete vedle."
Lucie Zajíčková
Google recenze
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete pro trénink samoty potřebovat:

V řešení separační úzkosti skvělý způsob jak zjistit proč a jak.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 15 kapitol s více jak 70 minutami videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Začněte dnes a výsledky se dostaví dřív, než když začnete zítra.

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Dita Hanakova 3. 1. 2021

Kurz, separační úzkost ( separačka ) jsem si koupila spíš na dobu po covidu. Teď jsme s pejsky doma skoro všichni, studenti, děti a všichni, kdo dělají z domu. Kurz mi už ted pomohl, co dělat, když musím z domu a mám odrostlý štěně. Mě osobně pomohl z kurzu: managering prostředí, menší prostor, pelech, hračky, dělat jako že nic a doma občas zavřít dveře do koupelny, do kuchyně a nebrat štěně všude sebou, postupně zvykat.
Za kurz moc děkuji. Dita