Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Signály pro život – prosím, teď nemám, pokračuj, tohle nikam nevede. Ideální pro pejskaře, kteří chtějí svůj trénink a komunikaci se psem posunout na vyšší úroveň. 🔝

Signály jsme vybírali tak, abyste je využili v běžném životě. Signály, co říkají: “prosím, teď nemám, pokračuj, tohle nikam nevede,” se vám hodí jak při náročnějším tréninku, tak i ve chvilku, kdy se psem opravdu nic trénovat nechcete. Trénink jednotlivých signálů uvidíte i na pubertálním retrívrovi Jonášovi, který s nimi zatím nemá zkušenosti.

Jaké komunikační signály v kurzu probereme​

Pět signálů, díky kterým se naučíte se svým psem mluvit

Celý kurz je formou videí. Teoretický základ, použití, trénink i finální výsledek.

Tréninku se účastní i mladý psí puberťák a jeho dospělý lidský majitel. Proces tréninku včetně nejčastějších chyb tak dostanete na zlatém podnose.

Efektivnější komunikace se psem

V rámci výuky (tréninku) psa probíhá následující rozhovor o pěti větách:

Komunikační signály pro život, které naleznete v tomto kurzu, jsou rozšířením tohoto rozhovoru a dají se využívat nejen při výuce (tréninku), ale i při výchově psa. Tedy ve chvílích, kdy pejskovi vytyčujeme hranice a určujeme, co se nám líbí a co ne.

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co to je signál o konci lekce "teď nemám"?

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se na jednu kapitolu z kurzu. Tady konkrétně úvod k tréninku signálu o konci lekce.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nikdo nehodnotil. Podívejte se, jak lidé hodnotí další kurzy od Františka Šusty:

Tereza Míšková
Tereza Míšková
Kozokurz - Principy tréninku psů ukázané na kozách
Read More
Myslím, že František Šusta je naprostá jistota 🙂 Ještě se mi nestalo, že by se mi jakákoliv akce pod jeho vedením nelíbila. Ať už to byla školní praxe, seminář a nebo tento pro mě první “online kurz”. Líbí se mi jeho práce, sedí mi styl, kterým ji prezentuje. Myslím si, že je vše srozumitelné a velice přínosné. Děkuji za tento kurz a už se moc těším na další semináře a obdobné akce! 🙂
Aneta Bártová
Aneta Bártová
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Maximální spokojenost! Krásně a stručně vysvětleno. Skvělé je, že jsou videa krátká a člověk nemusí po minutách hledat úsek, který chce vidět znovu, ale jenoduše si ho najde v obsahu videí. Moc se mi líbí, že pan Šusta natáčí i chyby, které pak vysvětlí.
Nezávislý chovatelský klub
Nezávislý chovatelský klub
Kozokurz - Principy tréninku psů ukázané na kozách
Read More
Výborný kurz. je skvělé, že si ho lze pouštět v podstatě bez omezení a vracet se tam, kde je třeba. Fratišek Šusta je záruka jak obrovských znalostí, tak normálního lidského přístupu a legrace.
Ivana Bendová
Ivana Bendová
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Parádní kurz. Vše krásně a názorně vysvětleno včetně chyb a způsobu jejich nápravy. Rozdělení do kratších celků pomáhá se jednoduše k informacím vrátit a lépe je vstřebat.

František Šusta

František je profesionální trenér zvířat a autor mnoha knih a vědeckých publikací. Přes 9 let pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha, nyní působí na volné noze. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. Je nositelem historicky největšího počtu udělených cen ABMA (mezinárodní asociace profesionálních trenérů zvířat)

Pod hlavičkou sdružení Zaobzor o.s. vede ve školách a školkách interaktivní programy se psem jako prevenci napadení dětí psy. Pro veřejnost pořádá odborné přednášky, semináře a mimo jiné i kozokempy, v rámci něhož trenéři získávají okamžitou zpětnou vazbu o své práci od tvora, který (na rozdíl od psa), dá každou trenérovu chybu ihned najevo

Kapitola ke každému signálu se skládá z několika částí:

Chci se naučit pokročilé signály pro život se psem

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Tím spíš u tohoto kurzu. Jedná se o náročné téma, které je těžké pochopit a natrénovat. Velmi záhy oceníte možnost vracet se zpět a Františka sledovat u práce opakovaně.

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.