Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
890
Get Started

Kurz je určen pro majitele psů 🙂

V tomto kurzu vás světově uznávaný trenér zvířat František Šusta provede metodami moderního tréninku zvířat na neobvyklých tvorech – kozách. Psi nám při tréninku spoustu věcí odpustí, kozy ale ne. Jsou pro trenéry skvělou cestou, jak získat na trénink zpětnou vazbu. Zde budete mít možnost sledovat jednoho z těch nejlepších.

Videokurz je z větší části záznam tréninku Františka s jeho odborným komentářem. Zachycuje základní metody jako je luring, targeting a free shaping. Součástí je samozřejmě i vysvětlení teorie potřebné k těmto metodám tréninku pro perfektní pochopení praktických ukázek.

Osvojte si metody pozitivního posilování - targeting, luring a free shaping

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám František Šusta dokáže názorně ukázat, jak se svými kozami pracuje a vy jste měli pocit, že tam stojíte s ním.

Kurz o pozitivních metodách tréninku oceníte právě vy, pokud:

Ukázka tréninku luringu

Nekupujte kozu v pytli a podívejte se, jak vypadají komentované tréninky.

Dává smysl koukat se na kozy, když chci trénovat svého psa?

František Šusta

Lektor kurzu

František je profesionální trenér zvířat a autor desítek knih a vědeckých publikací. Přes 9 let pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha, nyní působí na volné noze. Je nositelem historicky největšího počtu udělených cen ABMA (mezinárodní asociace profesionálních trenérů zvířat).  

Pro veřejnost pořádá odborné přednášky, semináře a mimo jiné i kozokempy, v rámci něhož trenéři získávají okamžitou zpětnou vazbu o své práci od tvora, který (na rozdíl od psa), dá každou trenérovu chybu ihned najevo.

Hledáte kurz, kde František Šusta pracuje se psy?

To v tomto kurzu nenajdete. Tady jsou jenom kozy. Přemýšleli jsme o tom, ale nakonec je kurz natolik smysluplný, že jsme psy vynechali.

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"Děkuji za vysvětlení, mám už 10letého psa a o to těžší by bylo s ním cvičit nové věci, ale po shlédnutí Kozokurzu (a těším se na další) vidím a zkouším a jde to 😉 Je to fajn a je to srozumitelné pro pejska i pro mě. Doporučuji 😉"
Věra Cestrová
Kozokurz
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání

Co budete potřebovat pro zařazení metod do tréninku:

Jedinečná možnost podívat se na komentovaný trénink Františka Šusty.

Dává smysl koupit si videokurz a učit se on-line?

Jednoduše ano. Na cvičáku nebo tréninku s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Na videokurz se můžete dívat pořád dokola, opakovat si důležité informace a sledovat malé drobnosti v tréninku, které byste v reálu třeba ani nezaznamenali. Máte možnost vidět při práci trenéry, kteří od vás mohou bydlet daleko, nebo jsou jejich tréninky beznadějně vyprodané.

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 13 kapitol s více jak hodinou videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Tento kurz jinde než u nás nenajdete!

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.