Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Kurz se zaměřením na jemnou práci s vodítkem. Naučte se pomocí velmi jemného tahu či tlaku směřovat svého psa. Zabráníte tak kolikrát svému psovi překročit práh nebo ho dokážete rychle a elegantně vyvést z konfliktu s cizím psem. 

Vodítko a jemná práce s ním

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste pochopili správné hody disků a postupy pro trénink triků?

Frantovy obloučky

Odvedení ze rvačky

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si kapitolu přímo z kurzu!

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nemá hodnocení

František Šusta

František Šusta

František je profesionální trenér zvířat a autor mnoha knih a vědeckých publikací. Přes 9 let pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha, nyní působí na volné noze. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. Je nositelem historicky největšího počtu udělených cen ABMA (mezinárodní asociace profesionálních trenérů zvířat)

Pod hlavičkou sdružení Zaobzor o.s. vede ve školách a školkách interaktivní programy se psem jako prevenci napadení dětí psy. Pro veřejnost pořádá odborné přednášky, semináře a mimo jiné i kozokempy, v rámci něhož trenéři získávají okamžitou zpětnou vazbu o své práci od tvora, který (na rozdíl od psa), dá každou trenérovu chybu ihned najevo

Pusťte mě na to, chci se s vodítkem naučit správně pracovat

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Běžně je totiž vcelku náročné dostat se přímo k Frantovi na trénink. Díky tomuto kurzu máte možnost učit se od nejlepšího a navíc si vše opakovat.Práce s vodítkem je o opravdu malých detailech a zde máte možnost se v kurzu vracet a pasáže si pouštět opakovaně.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.