Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Kurz se zaměřením na jemnou práci s vodítkem. Naučte se pomocí velmi jemného tahu či tlaku směřovat svého psa. Zabráníte tak kolikrát svému psovi překročit práh nebo ho dokážete rychle a elegantně vyvést z konfliktu s cizím psem. 

Vodítko a jemná práce s ním

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste pochopili správné hody disků a postupy pro trénink triků?

Frantovy obloučky

Odvedení ze rvačky

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si kapitolu přímo z kurzu!

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nemá hodnocení

František Šusta

František je profesionální trenér zvířat a autor mnoha knih a vědeckých publikací. Přes 9 let pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha, nyní působí na volné noze. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. Je nositelem historicky největšího počtu udělených cen ABMA (mezinárodní asociace profesionálních trenérů zvířat)

Pod hlavičkou sdružení Zaobzor o.s. vede ve školách a školkách interaktivní programy se psem jako prevenci napadení dětí psy. Pro veřejnost pořádá odborné přednášky, semináře a mimo jiné i kozokempy, v rámci něhož trenéři získávají okamžitou zpětnou vazbu o své práci od tvora, který (na rozdíl od psa), dá každou trenérovu chybu ihned najevo

Pusťte mě na to, chci se s vodítkem naučit správně pracovat

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Běžně je totiž vcelku náročné dostat se přímo k Frantovi na trénink. Díky tomuto kurzu máte možnost učit se od nejlepšího a navíc si vše opakovat.Práce s vodítkem je o opravdu malých detailech a zde máte možnost se v kurzu vracet a pasáže si pouštět opakovaně.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Alena Zbožínková 7. 10. 2021

Kurz srozumitelný nejen pro začátečníky, ale hodnotný i pro zkušenější majitele psů. Nácvik odvedení psa ze rvačky by měl znát – i kdyby jen teoreticky – každý majitel psa. Ve spojení s praktickými nácviky se mi dotvořil kompletní “obraz i zvuk”. Těším se na další kurz s Frantou!