Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Napadlo vás někdy, jaký faktor při tréninku nejvíce podceňujeme? Jak název kurzu napovídá, je to právě prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Při výchově pejska se často zaměřujeme přímo na společný trénink. Jak často ale během dne trénujeme? 5 minut? 2 hodiny? A co dělá pes ve zbylé době? Pes funguje i mimo náš společný trénink. Kouká se po okolí, zažívá různé situace, ze kterých se učí. Management prostředí je o tom, aby pes v době “sebetrénování” zažíval především příjemné zážitky a náš společný trénink si nekazil. 

Délka kurzu: 50 minut, Počet lekcí: 15, Neomezený přístup do kurzy

Znáte tohle moc dobře?

Po absolvování kurzu:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Kurz Management prostředí při psím tréninku oceníte pokud:

Podívejte se na lekci z kurzu ZDARMA

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Naučíte se využívat prostředí aby:

Hledáte rychlá řešení bez tréninku?

Tohle je asi jediný kurz, kde pár takových zkratek najdete. Rovnou uvedeme příklad. Váš pes už několik let krade toaleťák. Je z toho samozřejmě strašný nepořádek. Buď tedy můžete dlouze trénovat, nebo najdete místo, kam pes nedosáhne a tak papír ukládat. Jednoduché. Rychlé. A téměř bez práce. I o tom je management prostředí.

Pes zdrhá s toaletním papírem

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání
"Psichologii mohu jedině doporučit! 🙂 Kačka a Tomáš jsou nadšení odborníci na psi a všechny trable, co nás páníčky mohou při výchově potkat. Psi jejich pozitivní přístup, úkoly a hry moc baví a je vidět velký posun. S koupí kurzu určitě nešlápnete vedle."
Lucie Zajíčková
Google recenze
Tomáš Nushart

Lektor kurzu

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete práci s managementem prostředí potřebovat:

Tento kurz je na nadřazené téma, neboť se jeho poznatky využívají při trénování jakéhokoliv chování.

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 15 kapitol s více jak 50 minutami videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Začněte dnes a výsledky se dostaví dřív, než když začnete zítra.

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 3 Hodnocení

Hodnocení

od Hana Zaoralová 14. 1. 2021

Opravdu mne nenapadlo, že výchova a výcvik není jenom venku na cvičišti, ale že probíhá celých 24hod denně…Rozhodně doporučuji, kurz vysvětluje, co vše my nevnímáme ale pejsek ano. Návod, jak si oba můžeme ulehčit od zbytečných problémů vlivem prostředí, ve kterém tráví pejsek život.

od Lucie Tůmová 9. 11. 2020