Co je hlavním cílem Psichologie.cz?

Vytváříme platformu pro kvalitní online vzdělávání, které pomůže lidem získat vzdělání pro trénink se psem a další znalosti potřebné ke společnému soužití.

Jaké výhody má studium online?

Ať už jdete na cvičák, nebo si najdete trenéra, vždy je potřeba dozvědět se spoustu informací. Oproti těmto variantám ušetříte s online kurzy spoustu času a peněz. Můžete studovat, co chcete, kdy chcete a odkud chcete. A protože spolupracujeme pouze s profesionály, kvalita našich online kurzů je zaručena. Pokud se následně rozhodnete využít psího trenéra či cvičáku, budete už znalosti mít a budete moci věnovat více času přímo tréninku.

Co se mohu z online kurzů na Psichologie.cz naučit?

Psichologie.cz se orientuje na vzdělávání v oblasti psů pomocí pozitivního posilování – kurzy na zalehávání psů tedy nečekejte. V našich kurzech najdete témata jako psí trénink, komunikace, zábava. Zkrátka oblasti, které vám pomohou k lepšímu společnému životu se psem.

Pro koho je vzdělávání na Psichologie.cz vhodné?

V kurzech se najdete, zejména pokud řešíte akutní problém, nebo máte svého prvního psa. Obecně však kurzy zaujmou každého, koho baví nasávat nové vědomosti. Některé kurzy doporučujeme i pro začínající psí trenéry. 

Jak online kurzy na Psichologie.cz vypadají?

Kurzy obsahují video lekce a další studijní materiály, např. texty, prázdné vzory. Kromě toho můžete plnit výzvy či kvízy k lepšímu osvojení si znalostí.

Praktické otázky k fungování kurzů

Přišlo mi potvrzení o dokončení objednávky, a kde teď najdu kurz?

Jakmile vám přijde potvrzení o dokončení objednávky (při platbou kartou okamžitě, při platbou převodem do 3 prac. dní) máte kurz plně k dispozici. Stačí se přihlásit do svého účtu a podívat se na stránku “moje kurzy,” kde vidíte všechny své kurzy.

Kurz jsem absolvovala celý, ale nevidím certifikát.

Pro získání certifikátu musí i systém poznat, že jste kurzem prošla a dokončila všechny své lekce. Lekce je dokončená ve chvilku, kdy dokoukáte video a kliknete na tlačítko DOKONČENO. Kolečko vedle kapitoly zezelená. Jakmile jsou všechna kolečka zelená, je kurz dokončený a načte se vám certifikát.

Jak dlouho mám do kurzu přístup?

Do kurzu máte přístup zcela neomezený. Videa můžete sledovat pořád dokola. Je nám totiž jasné, že je potřeba se k informacím vracet a připomínat a velkou výhodou online kurzů je právě možnost opakování.

Můžete nás sledovat

Poslouchejte na cestách!
Odebírejte podcast.