Co je hlavním cílem Psichologie.cz?

Chceme vytvořit platformu pro kvalitní online vzdělávání, které pomůže lidem získat vzdělání pro trénink se psem a další znalosti potřebné ke společnému soužití.

Jaké výhody má studium online?

Ať už jdete na cvičák, nebo si najdete trenéra, vždy je potřeba dozvědět se spoustu informací. Oproti těmto variantám ušetříte s online kurzy spoustu času a peněz. Můžete studovat, co chcete, kdy chcete a odkud chcete. A protože spolupracujeme pouze s profesionály, kvalita našich online kurzů je zaručena. Pokud se následně rozhodnete využít psího trenéra či cvičáku, budete už znalosti mít a budete moci věnovat více času přímo tréninku.

Co se mohu z online kurzů na Psichologie.cz naučit?

Psichologie.cz se orientuje na vzdělávání v oblasti psů pomocí pozitivního posilování – kurzy na zalehávání psů tedy nečekejte. V našich kurzech najdete témata jako psí trénink, komunikace, zábava. Zkrátka oblasti, které vám pomohou k lepšímu společnému životu se psem.

Pro koho je vzdělávání na Psichologie.cz vhodné?

V kurzech se najdete, zejména pokud řešíte akutní problém, nebo máte svého prvního psa. Obecně však kurzy zaujmou každého, koho baví nasávat nové vědomosti. U některé kurzy doporučujeme i pro začínající psí trenéry. 

Jak online kurzy na Psichologie.cz vypadají?

Kurzy obsahují video lekce a další studijní materiály, např. texty, prázdné vzory. Kromě toho můžete plnit výzvy či kvízy k lepšímu osvojení si znalostí.