Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Druhá část dvoudílné série o psím fitness. Tato část je zaměřena na trénink rovnováhy psa a posilování vašeho psího sportovce. Naučíte se, jak využívat balanční pomůcky pro psy pro posílení hlubokého stabilizačního svalstva. Naučíte se jak posilovat různé svalové skupiny a zlepšíte tak tělesnou kondici vašeho psa. Ideální kombinace tréninku a odpočinku.

Co se v kurzu Psí fitness II. naučíte

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Nečtete jen text a nekoukáte se na statické obrázky. Vše je v pohybu.

Pro koho je kurz Psí fitness II - rovnováha a posilování určen

K čemu jsou balanční pomůcky pro psy

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Podívejte se na otevřenou kapitolu z kurzu

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká. Zde vidíte video z otevřené kapitoly Poklona.

Kateřina Lerlová

Od juniorských let se věnuje závodně kynologickým sportům, zejména agility a dogdancingu. Získala několik titulů z mistrovství ČR i Evropy juniorů v agility, okrajově dělala i flyball, nosework nebo canicross. Přes deset let se věnuje i tréninku psů, kdy se snaží držet zásad etického tréninku. Spolupracuje s psí školou Dancing Dogs, napsala knihu Dogdancing u nakladatelství Plot, překládala do češtiny knihy Gabrielle Harris (pozn. světově uznávaná trenérka zvířat) atd. 

Kateřina vystudovala fyzioterapii a nyní se několik let se věnuje canine fitness. Získala certifikát profesionálního trenéra canine fitness pod FDSA. Neustále se vzdělává, například u Veterinary Teaching AcademyOnline Pet HealthDogs 4 Motion  nebo AFRZ ČR. „Učím se od každého, koho potkám 🙂

Chci u svého psa správně posilovat tělo a zlepšovat rovnováhu

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Proč se tedy dopředu nepřipravit! Naučte se pevné základy psího fitness a dělejte to správně hned od začátku. 

Naši absolventi si pochvalují především možnost dívat se na videa opakovaně, možnost dívat se doma a vyhovuje jim možnost dívat se i na telefonu.  

Koupí získáváte

Pokud se psím fitness teprve začínáte, doporučujeme absolvovat i kurz Psí fitness I – Pes v pohybu

Získáte tak potřebné znalosti a s pejskem vytvoříte pevné základy pro následná cvičení probíraná v tomto kurzu.

Více info na stránce kurzu.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.