Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Free
Get Started

Věděli jste, že díky pravidelné péči o zuby svému psovi zajistíte šťastnější, zdravější a dokonce delší život?

O dentální hygieně se zatím příliš nemluví, vždyť přeci “dřív se psům také zuby nečistili.” Uznávaná veterinární stomatoložka MVDr. Kateřina Slabá nám proto poví jak můžeme pejskovi správnou péčí zajistit lepší život, co péče vše obnáší a jaké konkrétní pomůcky lze využívat. Je pak jen na vás, co a jak se rozhodnete aplikovat.

Zápach z tlamy není normální, je to varování

Bílé zuby ≠ zdravé zuby, problémy se skrývají pod dásněmi a nejsou vidět

Veterinárnímu ošetření, kde se psovi seškrabává zubní kámen ze zubů bez anestezie, se vyhněte obloukem. Kromě toho, že může dojít k poškození zubu, veterinář nedokáže vyčistit to, co je opravdu třeba. Pouze s anestezií dokáže veterinární stomatolog bezpečně vyšetřit a především vyčistit všechny zuby.

Na co myslet, když jde o psí zuby

Kurz je ZDARMA pro všechny registrované uživatele. Po registraci se vraťte zpět na stránku kurzu, kde se do něj již budete moci zapsat.

MVDr. Kateřina Slabá

Kateřina je zakládající členkou České společnosti veterinárních stomatologů a je členkou EVDS (Evropská společnost veterinární stomatologie). Spoluorganizovala Evropský a Světový veterinární stomatologický kongres v Praze v květnu 2013. Pravidelně publikuje v odborných i chovatelských časopisech. Přednáší a vyučuje praktické kurzy veterinární stomatologie doma i v zahraničí.

Od roku 2015 je rezidentem v programu EVDC. Pravidelně navštěvuje stomatologické veterinární i humánní semináře, workshopy a stáže (např. Evropský veterinární stomatologický kongres Nice 2010, Lisabon 2012, Ghent 2015, Dublin 2016, Malaga 2017, Innsbruck 2018, Utrech 2019, American Veterinary Dental Forum Phoenix 2018…). Kromě stomatologie se věnuje i kardiologii malých zvířat, která je často spojena právě se stomatologickými problémy.

Vede svou vlastní veterinární stomatologickou praxi v Písku.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 7 Hodnocení

Hodnocení

od Marie007 11. 9. 2021

Zajímavé a povedené. Pro mě, jako psí kadeřnici potřebné. Děkuji 🙂

od coquelicotte 5. 8. 2021

O čištění psích zubů se zajímám, ale i tak jsem se dozvěděla něco nového. Děkuji!

od andymullerova 29. 7. 2021

Děkuji za tento naučný kurz. Oceňuji tipy na kartáčky a pasty. Paní doktorka vše jasně a lidsky vysvětluje. Škoda, že zde nebyla přímá ukázka čištění zubů na pejskovi, ale chápu, že by to bylo asi složité. Doporučuji všem, čištění zubů je pro psy velmi důležité!

od Veru 18. 7. 2021

Paradni kurz, strucne a jasne. Rady a tipy zminovane pani doktorkou, at uz na granule, pamlsky ci pomucky se hodi. Dekujeme za naucne video.

od Simona Vavrušková 15. 7. 2021

Jelikož jsme si adoptovali z útulku středně velkého pejska, kterému tedy docela dost páchne z tlamy, tak už týden cvičíme aby si zvykl na to, že mu někdo sahá na čumák a do tlamy. Je to tedy opravdu mravenčí práce. Zařazuji je do běžných povelů ” sedni, lehni…” a povel jsem pojmenovala “zuby”, ale o ošetření v anestézii jsem nevěděla, takže za mě velice poučné. Děkuji 🙂

od JankaL 11. 6. 2021

Pro mě spousta nového! Překvapilo mě, že je to moc hezky natočené. Děkuji

od Lucie P. 31. 5. 2021

Paní doktorka je přesvědčivá 🙂 Čekám na štěně, tak začneme s tréninkem odmalička, o nutnosti čistit zuby jsem věděla, ale bohužel jsem tenkrát nevěděla nic o pozitivním tréninku, tak jsem na to šla trochu hrr a taky nás to moc nebavilo. Naštěstí u mé fenky nebyl se zuby výrazný problém a až do stáří je měla vcelku dobré. Člověk se stále učí…..