Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Kurz je zaměřen na trénink 10 nejdůležitějších povelů, které by měl zvládat skutečně každý pes. Ukážeme si, jak povely natrénovat. Ukážeme si, jak povely trénovat tak, aby fungovaly všude. Žádné “jemu se teď nechce” nebo “on mě asi neslyší!” 

Váš pes bude s radostí povely předvádět na zastávce, v lese, v parku a všude, kde budete potřebovat. Navíc ho k tomu nebudete musit nutit. Tlačit zadek k zemi, přitahovat vodítko. Nic takového. Vše je založeno na pozitivním posilování.

Po absolvování kurzu budete umět tyto základní povely

Základní povely psa a jak na ně

Celý kurz je formou videí. Teoretický základ, použití, trénink i finální výsledek.

Co dalšího v kurzu 10 nejdůležitějších povelů čeká?

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Podívejte ukázku z kurzu - Povel MEZI

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se na jednu kapitolu z kurzu. Tady konkrétně kapitola pro praktický nácvik a využití povelu “mezi.”

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Jiří D.
Jiří D.
10 nejdůležitějších povelů
Read More
Dobrý souhrn jak na to. Dobře a srozumitelně vysvětlené základní metody a povely. A podáno je to tak, že je to současně pozitivní trénink i pro pánečky 🙂 Díky

Hodnocení dalších kurzů tohoto trenéra

Gabi Fojtíková
Gabi Fojtíková
Skákání psa při vítání
Read More
Super. Kurz je úžasný, Tomáš povídá jasně a bez omáček a také vtipně, ale zároveň zajímavě. Děkuju!
Hana Veselá
Hana Veselá
8 otázek pozitivní výchovy psa
Read More
Teprve se na štěndo chystáme a razíme heslo, lepší být připraven než překvapen. O pozitivní výchově jsem měla nejasnosti. V kurzu je to velmi srozumitelně, věcně a prakticky popsáno. Takže my máme jasno, jak budeme k pejskovi přistupovat.
Hana Zaoralová
Hana Zaoralová
Management prostředí
Read More
Opravdu mne nenapadlo, že výchova a výcvik není jenom venku na cvičišti, ale že probíhá celých 24hod denně…Rozhodně doporučuji, kurz vysvětluje, co vše my nevnímáme ale pejsek ano. Návod, jak si oba můžeme ulehčit od zbytečných problémů vlivem prostředí, ve kterém tráví pejsek život.

Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a můžete ho znát z TV Nova.

Chci abychom s pejskem zvládali základní povely, a to vždy a všude

Co budete pro trénink základních povelů potřebovat

Pokud máte štěňátko, doporučujeme zakoupit kurz Moje první stěně, kde je trénink povelů uzpůsoben štěňátkům.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cvičák je často daleko a stejně je vás ve skupině hodně a pejsek se hůře soustředí. Pojďme tedy pejskovi v tréninku pomoci a začněme tam, kde může nejvíce uspět. Doma! Doma pejska ruší nejméně podnětů a proto je nejvhodnější začít s tréninkem právě zde.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 2 Hodnocení

Hodnocení

od AndreaH 11. 6. 2021

Jsem prostě nadšená, štěňátko mám doma týden a každý den maximálně využíváme informace a rady, jak se štěňátkem pracovat tímhle úžasným přístupem na základě hry a radosti ve výsledku pro nás všechny. Pro nás lidi i pro štěndo. A Bella taky děkuje!:) Víc kurzantů znamená více šťastných pejsků i spokojených páníčků:). Ája

od JiriD 27. 3. 2021

Dobře a srozumitelně vysvětlené základní metody a povely. A podáno je to tak, že je to současně pozitivní trénink i pro pánečky 🙂
Díky