Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Kurz je zaměřen na trénink 10 nejdůležitějších povelů, které by měl zvládat skutečně každý pes. Ukážeme si, jak povely natrénovat. Ukážeme si, jak povely trénovat tak, aby fungovali všude. Žádné „jemu se teď nechce“ nebo „on mě asi neslyší!“ 

Váš pes bude s radostí povely předvádět na zastávce, v lese, v parku a všude, kde budete potřebovat. Navíc ho k tomu nebudete musit nutit. Tlačit zadek k zemi, přitahovat vodítko. Nic takového. Vše je založeno na pozitivním posilování.

10 nejdůležitějších povelů

Co dalšího v kurzu Základní povely čeká?

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Naučné, zábavné a potavé. Těmito slovy bych popsala kurz, který můžete sledovat na počítači, telefonu apod. Sledování kurzu byl pro mě příjemně strávený čas, kdy jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací..."
Kristýna Černická
Strach psa ze zvuků
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání

Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a můžete ho znát z TV Nova.

Co budete pro trénink základních povelů potřebovat

Pokud máte štěňátko, doporučujeme zakoupit kurz Moje první stěně, kde je trénink povelů uzpůsoben štěňátkům.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cvičák je často daleko a stejně je vás ve skupině hodně a pejsek se hůře soustředí. Pojďme tedy pejskovi v tréninku pomoci a začněme tam, kde může nejvíce uspět. Doma! Doma pejska ruší nejméně podnětů a proto je nejvhodnější začít s tréninkem právě zde.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.