Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Dog frisbee je mnohem více než házení a chytání talíře. Můžete dělat triky, takové které  budou vás i pejska neskutečně bavit a přilákají pozornost všech okolo.

Chcete se stát hvězdou dog frisbee?

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste pochopili správné hody disků a postupy pro trénink triků?

Na co se můžete těšit!

Je dog frisbee sport právě pro vás?

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si kapitolu přímo z kurzu!

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání

Iveta Dorysa Chomátová

Iveta se dogfrisbee věnuje osm let. Stále je věrná pouze australským ovčákům. Začínala s první fenou Ashanti. Aktuálně závodí s další fenkou Beri (stojí Ivetě na zádech). Spolu za sebou mají několik účastí na ME, nespočet zahraničních turnajů (ve Švýcarsku, Německu, Polsku či Japonsku) a v neposlední řadě i účast na MS v USA. Jako vůbec první český tým (a druhý evropský) se kvalifikovali na japonský Dogtown Cup. Nově má ještě ročního Dropa (černý pes na fotce), ale ten má svoji frisbee kariéru teprve před sebou.

Co budete pro dog frisbee potřebovat:

7 pravidel pro bezpečný trénink

Pusťte mě na to, jdeme házet a chytat
a taky házet a chytat!

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Proč se tedy dopředu nepřipravit! Naučte se super triky, hody a vyberte kvalitní disk. A začněte trénovat hned. Při tréninku teprve zjistíte, jestli vám tenhle sport stojí za trenérem daleko dojíždět.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Veronika P. 19. 3. 2021

Velmi praktický kurz, jasně ukázané triky a vysvětlení ,jak je pejska naučit …skvělé, Je vidět, že lektorka ví přesně co dělat a že to pejska moc baví……doporučuji!