Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Chcete si užít spoustu zábavy s vaším pejskem, oslnit okolí novými triky a zároveň se dozvědět spoustu důležitých informací pro trénování psů? Pak jste na správném místě! 

V tomto kurzu se naučíte krok za krokem 7 psích triků a 3 nejoblíbenější dogdancingové pózy. Ukážeme si důležité tipy pro opravdu efektivní trénink, díky kterým vám trénování půjde lépe, rychleji a váš pejsek vám snadněji porozumí. Dozvíte se, jaké triky se kromě dogdancingu hodí pro posilování a jaké pro protahování. Podíváme se na nejčastější chyby a způsoby, jak se jim vyvarovat. Naučíte se také hned 3 metody tréninku.

Psí triky vhodné nejen pro dogdancing

Psí triky nejsou všechno, co se naučíte!

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Tereza Hoření

Zakladatelka Akademie pro psí instruktory JdeTo Team, oficiální rozhodčí Dogdancing Club ČR pro závody 1. úrovně a trenérka psů. Výchově a výcviku psů a jejich lidí se věnuje od roku 2010. Hned od začátku se primárně věnuje dogdancingu a výchově pejsků pro každodenní spokojený život. 

Doma má dvě fenky plemene coton de Tuléar, Daisy a Beauty. Aktuálně s nimi cvičí hlavně pro zábavu, v minulosti se velmi aktivně účastnila závodů a zkoušek dogdancingu. Může se pyšnit např. titulem Master of Dogdancing divize Dances with Dog. 

Tereza je absolventkou roční Akademie pro instruktory psí školy Koira. Sama se neustále vzdělává. Na začátku její psí kariéry to byla Veronika Hynková v psí škole Czech Dog Academy. Aktuálně je to Hanka Böhmová a Petra Marečková v již zmíněném JdeTo Team.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cvičák je často daleko a stejně je vás ve skupině hodně a pejsek se hůře soustředí. Pojďme tedy pejskovi v tréninku pomoci a začněme tam, kde může nejvíce uspět. Doma! Doma pejska ruší nejméně podnětů a proto je nejvhodnější začít s tréninkem právě zde.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Kurz je určený hlavně pro začátečníky. I pokročilejší tu však najdou zajímavé informace a třeba důvody, proč se jim při tréninku nedaří. Ať vám jde jen o zábavu nebo budoucí kariéru šampiona v dogdancingu, najdete si zde své.

Pokud však toužíte po náročnějších tricích, máme pro vás kurz Psí triky 2.

Pro více info klikněte na fotku

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.