Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Bohužel žádný pes nemá 100% spolehlivost. Může mít luxusně natrénováno na 99 %, ale nikdy nevíme, jaké okolnosti mohou nastat. Ze křoví vyletí zajíc. Projede kolem sanitka nebo se objeví zpoza rohu oblíbený člověk. No a náš jinak spolehlivý pejsek tyto okolnosti vyhodnotí tak, že je zábavnější nebo výhodnější povel neuposlechnout a vyrazit za podnětem. Můžeme nad tím mávnout rukou. Jsou ale situace, kdy takové neuposlechnutí může stát zdraví pejska (zdrhnutí přes silnici), zvířete (pronásledovaný zajíc) nebo se třeba narodí nechtěná štěňata (při výletu za háravou fenkou).

3 cviky, jak si spolehlivost BEZ VODÍTKA pojistit

Celý kurz je formou videí. Navíc se tréninku účastní mladý psí puberťák a jeho dospělý lidský majitel. Proces tréninku včetně nejčastějších chyb tak dostanete na zlatém podnose.

Na co se můžete těšit!

Po absolvování kurzu Spolehlivost bez vodítka:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

K čemu nám je přivolání psa na chrastítko?

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, na ukázkovou lekci z kurzu!

František Šusta

František je profesionální trenér zvířat a autor mnoha knih a vědeckých publikací. Přes 9 let pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha, nyní působí na volné noze. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. Je nositelem historicky největšího počtu udělených cen ABMA (mezinárodní asociace profesionálních trenérů zvířat)

Pod hlavičkou sdružení Zaobzor o.s. vede ve školách a školkách interaktivní programy se psem jako prevenci napadení dětí psy. Pro veřejnost pořádá odborné přednášky, semináře a mimo jiné i kozokempy, v rámci něhož trenéři získávají okamžitou zpětnou vazbu o své práci od tvora, který (na rozdíl od psa), dá každou trenérovu chybu ihned najevo

Co o kurzu říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Karla Pokorná
Karla Pokorná
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Prakticky a do života. Skvělý kurz o třech zásadních cvicích, s praktickou ukázkou, jak cvik trénovat. Především se však jedná o cviky, které se málokdy na běžných cvičácích zmiňují, přitom to jsou cviky do života. Po dvou dnech mi pes doma reaguje na chrastítko, i s dotykem, a to je perfektní. Děkuji.
Lenka K.
Lenka K.
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Srozumitelně vysvětleno, upozornění na časté chyby – super, 100% použitelné v běžném životě pejskaře.
Miroslava Nová
Miroslava Nová
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Děkuji. Video je srozumitelné, dostatečně opakující postupy. Oceňuji i názornost chybných pokusů a upozornění na ně. Video na mě prozřetelně vykouklo dnes, kdy mně v lese utekl pes za srnou. Tak snad nám to půjde. Těším se. Diky👍
Romana Hanousková
Romana Hanousková
Spolehlivost bez vodítka
Read More
Jasné, srozumitelné, podrobné. Spokojenost. Děkuji Romana

Kapitola ke každému cviku se skládá z několika částí:

Chci mít pejska spolehlivého i bez vodítka, kterého dokážu kdykoliv přivolat či zastavit.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cesta na trénink nám navíc zabere spoustu času. Proč tedy neušetřit čas, peníze a učit se od těch nejlepších z nejlepších z pohodlí domova.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.9 34 Hodnocení

Hodnocení

od Lucie Stáňová 17. 10. 2021

Chybí mi odpovědi na doplňující otázky.
U ER jak často ze začátku testovat a nepřetestovat. Respektive občas oživit nebo udržovat. Také to znamená mít stále schovaný super jackpot pro případ nutného použití. Díky

od Tereza Šikýřová 26. 9. 2021
od Nela Kačengová 8. 8. 2021

Vážně supr, kdyby se mi dnes nerozbil klikr tak už budeme umět přivolání na chrastítko. Bohužel smůla 😀

od Furry Furious 26. 6. 2021

Čekala jsem, že bude kurz super, ale byl ještě lepší! Není to o klasickém přivolání ke mně nebo pojď sem, ale o specifických povelech pro specifické situace – a přitom tak reálné. moc děkuji za srozumitelný a přitom velmi “lidský” (nevyumělkovaný) kurz ! P.S.:hudbu jsem vůbec nevnímala, tak je to asi individuální 🙂

od janakuri 19. 6. 2021

Díky za srozumitelný kurz. Po praktické stránce pohoda. Některé části si pustím znovu a vyrazím ven na praxi. Hlasitá hudba v každé další části kurzu je poměrně dost rušivá a mohla by být využity k dalším informacím nebo ukázkám.

od Lucie Štefánkova 27. 3. 2021

Moc děkuji za skvělý kurz. Super náměty na trénink a využité pomucky!!

od leon.tynka 23. 3. 2021

Teoreticky mi přijde kurz skvělý, ale ještě uvidíme v praxi (snad to půjde i bez dohledu trenéra 🙂 ) Nicméně vše dává smysl a rozhodně se mi zdá tento způsob výcviku přínosnější než obvyklé metody na cvičácích.

od Lenka Marková 20. 3. 2021