Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Vaše cesta ke šťastnému soužití s kočičkou právě začala. V tomto kurzu se naučíte uzpůsobit prostředí tak, aby se v něm kočka cítila dobře a neměla potřebu dávat vám svou nespokojenost najevo. Vyberete vhodné pomůcky – záchod, stelivo, škrabadlo, hračky. Seznámíte kočku s další kočkou či psem. Navíc svou kočku naučíte povely sedni, nosetouch a přivolání! Že se kočka nedá trénovat? Dá a ani to není nic složitého, když víte jak!

Kočky se opravdu dají trénovat

Zcela jedinečný kurz o životě s kočkou

Celý kurz je formou videí, abyste vše viděli na vlastní oči. Trénink povelů je předveden na kotěti, které dosud nikdy netrénovalo.

Trénink povelů s kočkou?

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Barbora P.
Barbora P.
Kočkokurz
Read More
Vůbec jsem netušila, že můžu kočku trénovat. Kurz super, hltala jsem každé slovo. Nikdy mě nenapadlo se pořádně zamyslet nad volbou přepravky nebo si přečíst složení granulí. Ve videu jsou super tipy. Nejvíc mě ale překvapilo, že se dá kočka trénovat. Rozhodně musím vyzkoušet 🙂
Petra Borkovcová
Petra Borkovcová
Kočkokurz
Read More
Alena Lexová
Alena Lexová
Kočkokurz
Read More
Skvělý kurz. V kurzu jsem se dozvěděla mnoho zajímavých a užitečných informací, které jsou pro každého majitele kočky velmi přínosné – výběr záchodu, škrabadla, hraček, atd. Jsem velmi ráda a budu se těšit na případné pokračování.

Klára Nevečeřalová

Trenérka koček, zvířecí aromaterapeutka a účinkující trenérka pořadu České televize Kočka není pes

Klára vystudovala chovatelství exotických zvířat a od roku 2010 se plně věnuje trenérství zvířat. Osm let pracovala pod vedením Františka Šusty (mezinárodně uznávaný trenér zvířat) v zoloogické zahradě v Praze. Posledních 9 let se věnuje přímo kočičí psychologii a pomáhá lidem napravovat nežádoucí chování kočiček. Věnuje se také aromateramii pro zvířata, Reiki a felinoterapii. Je členkou mezinárodní asociace trenérů AMBA (The Animal beahavior managment aliance) a Mezinárodní asociace terapeutů (IAOT).

Klára se vzdělává především v zahraničí, kde je o kočkách daleko více informací. Absolvovala dálkové studium Feline behavior and psychology pod záštitou pana profesora Johna Bradshawa a mnoho online kurzů o aromaterapii zvířat, REIKI a zvířecí psychologii. Za svou trenérskou kariéru vyjela na několik zahraničních stáží – do Zoo Norimberk, měsíc v Zoo Chester v Anglii a dva týdny v Zoo a Safari v San Diegu v USA (nejlepší zoo světa), kde pozorovala neuvěřitelnou práci s gepardy. Během své kariéry měla tu čest se setkat a konzultovat svou práci se světovými trenérskými kapacitami v oboru jako je Karen Pryor, Ken Ramirez, John Bradshaw, Gabrielle Harris a Jackson Galaxy. 

Podívejte se na kapitolu z kurzu - Seznámení kočky se psem

Nekupujte kočku v pytli a podívejte se na jednu kapitolu z kurzu. Samozřejmě že zrovna tahle je i trochu o psech. To bychom nebyli my.

Chci své kočičce dopřát spokojený život a sobě klidné spaní

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Internet je plný obsahu, který často píší copywriteři místo odborníků. V tomto kurzu získáváte informace přímo od trenérky koček, které by vás na individuálních lekcích stály daleko víc. Stejně tak jako špatně zvolené pomůcky. O samotném tréninku kočiček toho navíc moc nenajdete.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

5 5 Hodnocení

Hodnocení

od Eva Meningerová 7. 7. 2021

Mám zkušenost se psy a o kočkách jsem si přečetla spoustu knih, ale v tomto kurzu jsem se dozvěděla další novinky a zajímavosti. Klára je krásná a milá, sledovat její nadšené povídání o kočkách, u kterého jí asistovala malá, černá, šikovná Luna, byl zážitek. Děkuji.

od Lucie Bělohradska 22. 6. 2021

Moc děkuji za tento kurz. Měla jsem 3 psy a teď budu mít první kočku. Díky tomuto kurzu se cítím připravena na příchod svého budoucího kamaráda. Budu se ke kurzu pravidelně vracet.

od Alena Lexová 9. 4. 2021

V kurzu jsem se dozvěděla mnoho zajímavých a užitečných informací, které jsou pro každého majitele kočky velmi přínosné – výběr záchodu, škrabadla, hraček, atd. Jsem velmi ráda a budu se těšit na případné pokračování.

od Petra Borkovcová 9. 4. 2021
od Barbora P. 23. 3. 2021

Kurz super, hltala jsem každé slovo. Nikdy mě nenapadlo se pořádně zamyslet nad volbou přepravky nebo si přečíst složení granulí. Ve videu jsou super tipy. Nejvíc mě ale překvapilo, že se dá kočka trénovat. Rozhodně musím vyzkoušet 🙂