Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Hodně lidí si myslí, že pes rozumí tomu, co mu říkáme. Však nás pečlivě poslouchá, někdy i kroutí hlavou ze strany na stanu. Ale opak je pravdou. Pes chápe intonaci hlasu, čte výraz tváře, gesta, ale naší řeči nerozumí ani ten nejchytřejší pesProto vznikl klikr tréninik, aby naši komunikaci zjednodušil. 

Trénování pomocí klikru je neskutečně jednoduché a zvládne ho každý – dítě, babička, člověk na vozíku, kdokoliv. 

Objevte s námi tuto jednoduchou metodu, která změní váš trénink k nepoznání.

Co si o klikr tréninku řekneme

Pro koho se klikr trénink hodí?

Pro opravdu pro každého psa jakéhokoliv věku, plemene, barvy. Hned vysvětlíme proč:

Profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Naučné, zábavné a potavé. Těmito slovy bych popsala kurz, který můžete sledovat na počítači, telefonu apod. Sledování kurzu byl pro mě příjemně strávený čas, kdy jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací..."
Kristýna Černická
Strach psa ze zvuků
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání

Klára Hlubocká

„V roce 2003 jsem absolvovala trénink v areálu NASA“

Klára se tréninku psů věnuje od roku 1992. Se dvěma psy splnila Atest Ministrestva vnitra pro plošné pátrání. Jako výcvikářka působí u Záchranné brigády kynologů Pardubického kraje a aktivně se účastní pátracích akcí po pohřešovaných osobách.

V září roku 2003 se účastnila výcviku psů ve skupině Eva Cecil na ICF (Institute for Canine Forensics) v Kalifornii. Tréninky probíhaly v areálu NASA Ames Research Center, Mountain View. Pracovala zde s labradorkou Carin, se kterou splnily většinu přípravných testů (na některé testy neměla jako cizinka přístup, kvůli interním pravidlům NASA).  Absolvovala seminář CARDA (California Rescue Dog Association) vedený Richardem Taylorem, zaměřený na terénní vyhledání, a sutinový trénink skupiny USAR (Urban Search and Rescue) vedený Shirley Hammond. Své psi (a občas koně) trénuje pomocí klikr tréninku.

Co budete na klikr trénink potřebovat

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cvičák je často daleko a stejně je vás ve skupině hodně a pejsek se hůře soustředí. Navíc klikr trénink je metoda, se kterou se lépe začíná v klidu. Pojďme tedy pejskovi v tréninku pomoci a začněme tam, kde může nejvíce uspět. Doma! Doma pejska ruší nejméně podnětů a proto je nejvhodnější začít s tréninkem právě zde.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.