Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Na každém kroku slyšíme, že musíme socializovat pejska co nejvíc – “berte ho na psí louky a hřiště, seznamujte s ostatními psy”. Věděli jste ale, že se psí trenéři často psím hřištím vyhýbají? Na hřišti totiž nejsou jen pejsci v pohodě, ale i ti, kteří se k vašemu psovi neslušně přiřítí, začnou zle vrčet a zkrátka ti, co neučí toho vašeho nic dobrého. 

Váš pes se nemusí seznamovat s každým psem. Právě naopak. A v tomto kurzu se naučíte, co všechno socializace psů obnáší. Kurz se zaměřuje na socializaci na ostatní psy a lidi.

Kurz vnikl ve spolupráci s AniDef – útulek Žim, který nám poskytl prostory a pejsky. My jim za odměnu pár komických záběrů na hlídací kameře. Vy je ostatně uvidíte v kapitole Socializace a Vodítko. 

Před kurzem:

Po absolvování kurzu Socializace psů

Kurz je ideální pro psy žijící ve městě

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste pochopili správné hody disků a postupy pro trénink triků?

Co se v kurzu o socializaci psů na psy naučíte:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. Tento kurz je zatím naším rekordmanem – připravovali jsme ho 6 měsíců. 

"Nechte je, ať si to vyřeší sami."

Podívejte se na ukázku z kurzu. Hned zjistíte, jak moc je tahle věta špatně.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Robert Zlocha
Robert Zlocha
psí trenér
Read More
Skvělý kurz. Je to primárně povídání, ale plné užitečných tipů a informací, které přijdou vhod všem majitelům (nejen) štěňátek. Kuba Beran patří určitě mezi ty nejlepší zdroje informací, na které můžete narazit. Proto mám z tohoto kurzu velkou radost a určitě bych ho doporučil.
Katka Vlckova
Katka Vlckova
Socializace psů na psy
Read More
Super kurz, Kubo děkuji Vám za něj. Jsem ráda, že jsem objevila stránky Psichologie. Jsou tady samí úžasní trenéři, kteří nám pejskařům předávají svoje rady, zkušenosti a svoje know how..fakt děkuju. S Kubou bych se ráda potkala osobně. Mohla bych dostat nějaký kontakt? Má Kuba i individuální nebo jiné tréninky. Ráda bych si s ním promluvila o svém 14M labíkovi, se kterým teď řeším jeho špatné zkušenosti. Není to na psaní sem, ale na osobní konzultaci. Ještě jednou Všem veliké díky a těším se na další kurzy. Packu na to!!! Katka, Falco a Alfík
Veronika P.
Veronika P.
Socializace psů na psy
Read More
Výborně srozumitelné, velká spokojenost, díky! Kurz naplnil mé očekávání, Jakub Beran mluví velmi srozumitelně, přehledně. Kurz mi dal hodně důležitých informací k lepšímu pochopení psího “uvažování”. Několik zásadních aha!, třeba i k seznamování s pejskům cizím. Lektorovi díky :). Že byl kurz více teoretický nevadí, krásně doplňuje kurzy další. Super!
Klára Šimková
Klára Šimková
Socializace psů na psy
Read More
Nesmírně důležité pro začínajícī pejskaře, povedené. Jak už zmínil autor a předchozí absolventi, je to teoretický kurz, ale dobře se poslouchá, skvěle členěn. Slova socializujte, socializujte, byla pro mne spojená nesprávně s kvantitou a myslím, ze nejsem sama. Projevilo se to negativně až po 1 roce, ne hned. Ted odnaučuji strachovou agresi 3 roky, pomalu, ale zlepšujeme se oba. Díky za propagaci a uvádění na správnou míru. Připojuji se k nápadu, při rozšíření, přidat videa ze socializací.

Jakub Beran

Trenér zvířat, zvířecí behaviorista, konzultant tréninku vodících a asistenčních psů, překladatel a autor mnoha článků se zaměřením na behaviorální analýzu a její aplikace v moderním tréninku zvířat

V profesní oblasti se kromě výcviku psů a jejich majitelů především v oblasti problémového chování věnuje popularizaci a šíření vědy o chování zvířat mezi trenéry psů, papoušků, exotických zvířat a také odborníky z oblasti vzdělávání lidí a sociální práce. 

Absolvent mnoha kurzů a seminářů předních osobností světové scény moderního tréninku zvířat, jako jsou např.: Ken Ramirez, Thad a Angi Lacinakovi, Chirag Patel, RNDr. František Šusta, PhD., Gabby Harris a další. 

Co budete pro správnou socializaci svého psa potřebovat:

Chci aby se měl můj pes dobře a měl rád ostatní psy i lidi

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Život se špatně socializovaným pejskem je strašně těžký. A přímo k tomuhle tématu toho budete potřebovat vědět strašně, ale strašně moc. Vše, co se zde dozvíte, se vám mnohokrát vrátí. Mimochodem známe spoustu psů, kteří měli se socializací problémy právě z důvodu špatně vybrané psí školičky či cvičáku. Tím, že se o socializaci dozvíte vše od nás, si dokážete lépe případně takové místo vybrat (socializaci ale zvládnete i svépomocí 🙂 )

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba v parku. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.3 13 Hodnocení

Hodnocení

od Kamila Ryšavá 14. 2. 2021

Kurz se mi líbil, přivítala bych více videí seznamovacích se psů. Děkuji za cenné informace.

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Robert Zlocha 14. 1. 2021

Skvělý kurz. Je to primárně povídání, ale plné užitečných tipů a informací, které přijdou vhod všem majitelům (nejen) štěňátek. Kuba Beran patří určitě mezi ty nejlepší zdroje informací, na které můžete narazit. Proto mám z tohoto kurzu velkou radost a určitě bych ho doporučil.

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od zahuja63 12. 8. 2021

Kurz splnil mé očekávání, získala jsem spoustu cenných informací. Jen bych uvítala více praktických videí chování psů při seznamování na volno. Zatím neumím moc číst psí řeč těla.

od Percy 21. 7. 2021

I převaha teorie může být velkým přínosem. Sice je zde méně praktických ukázek, ale o to víc jsem se soustředila i na maličkosti, které věřím, že mi budou při socializaci mého psího parťáka cennými pomocníky. Děkuji.

od Iva M 1. 6. 2021

Přínosné a srozumitelné. Mohlo být více praktických videí z konkrétních situací. Ale celkově: cenné rady pro každého, kdo chce být se svým pejskem opravdu kamarád 🙂 .

od Daniela Bušová 11. 4. 2021

Kurz vnímám jako hodně teoretický (např. prvních pět lekcí), Jde převážně o srozumitelné povídání obsahující i řadu zajímavých rad. Osobně bych preferovala více videoukázek s praktickými ukázkami chování psů a lidí.

od Ivana Bendová 5. 4. 2021

V kurzu je hezky a srozumitelně vysvětleno to nejpodstatnější. Uvítala bych doplnění více praktických ukázek, ale jinak jsem s obsahem spokojená.

od aco40 3. 4. 2021

Po absolvování tohoto kurzu bude socializace psa pořádnou výzvou. Stručné, přehledné a velmi poučný kurz. Jak to, tak vypadá, tak kvalita socializace je lepší než kvantita možností potkávat se všude možně. Myslíte si, že se stačí potkávat s jinými psy jen na ulic? Možná to tak někomu stačí, ale pokud chci mít socializaci svého psa pod kontrolou a nebát se někoho potkat, rozhodně doporučuji tento kurz.

od Marika 30. 3. 2021

V kurzu je spoustu zajímavých informací. Ale vůbec by nevadilo, kdyby bylo ještě více ukázek. Jinak si odnáším cenné rady a myslím si, že by tohle video měl povinně vidět každý psí majitel. Nesnáším, když se na mě a mého psa řítí cizí pes a majitel na me volá, že je hodný a ještě nikomu nikdy neublížil, ať sem v klidu.

od Klára Šimková 8. 3. 2021

Jak už zmínil autor a předchozí absolventi,je to teoretický kurz,ale dobře se poslouchá,skvěle členěn. .
Slova socializujte,socializujte,byla pro mne k
spojená nesprávně s kvantitou a myslim,ze nejsem sama. Projevilo se to negativne az po 1 roce.,ne hned. Ted odnaucuji strachovou agresi 3 roky, pomalu,ale zlepšujeme se oba.
Diky za propagaci a uvádění na správnou mīru. Připojuji se k nápadu, při rozšíření, přidat videa ze socializací.