Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Na každém kroku slyšíme, že musíme socializovat pejska co nejvíc – “berte ho na psí louky a hřiště, seznamujte s ostatními psy”. Věděli jste ale, že se psí trenéři často psím hřištím vyhýbají? Na hřišti totiž nejsou jen pejsci v pohodě, ale i ti, kteří se k vašemu psovi neslušně přiřítí, začnou zle vrčet a zkrátka ti, co neučí toho vašeho nic dobrého. 

Váš pes se nemusí seznamovat s každým psem. Právě naopak. A v tomto kurzu se naučíte, co všechno socializace psů obnáší. Kurz se zaměřuje na socializaci na ostatní psy a lidi.

Kurz vnikl ve spolupráci s AniDef – útulek Žim, který nám poskytl prostory a pejsky. My jim za odměnu pár komických záběrů na hlídací kameře. Vy je ostatně uvidíte v kapitole Socializace a Vodítko. 

Před kurzem:

Po absolvování kurzu Socializace psů

Kurz je ideální pro psy žijící ve městě

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste pochopili správné hody disků a postupy pro trénink triků?

Co se v kurzu o socializaci psů na psy naučíte:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. Tento kurz je zatím naším rekordmanem – připravovali jsme ho 6 měsíců. 

"Nechte je, ať si to vyřeší sami."

Podívejte se na ukázku z kurzu. Hned zjistíte, jak moc je tahle věta špatně.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Robert Zlocha
Robert Zlocha
psí trenér
Read More
Skvělý kurz. Je to primárně povídání, ale plné užitečných tipů a informací, které přijdou vhod všem majitelům (nejen) štěňátek. Kuba Beran patří určitě mezi ty nejlepší zdroje informací, na které můžete narazit. Proto mám z tohoto kurzu velkou radost a určitě bych ho doporučil.

Jakub Beran

Trenér zvířat, zvířecí behaviorista, konzultant tréninku vodících a asistenčních psů, překladatel a autor mnoha článků se zaměřením na behaviorální analýzu a její aplikace v moderním tréninku zvířat

V profesní oblasti se kromě výcviku psů a jejich majitelů především v oblasti problémového chování věnuje popularizaci a šíření vědy o chování zvířat mezi trenéry psů, papoušků, exotických zvířat a také odborníky z oblasti vzdělávání lidí a sociální práce. 

Absolvent mnoha kurzů a seminářů předních osobností světové scény moderního tréninku zvířat, jako jsou např.: Ken Ramirez, Thad a Angi Lacinakovi, Chirag Patel, RNDr. František Šusta, PhD., Gabby Harris a další. 

Co budete pro správnou socializaci svého psa potřebovat:

Chci aby se měl můj pes dobře a měl rád ostatní psy i lidi

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Život se špatně socializovaným pejskem je strašně těžký. A přímo k tomuhle tématu toho budete potřebovat vědět strašně, ale strašně moc. Vše, co se zde dozvíte, se vám mnohokrát vrátí. Mimochodem známe spoustu psů, kteří měli se socializací problémy právě z důvodu špatně vybrané psí školičky či cvičáku. Tím, že se o socializaci dozvíte vše od nás, si dokážete lépe případně takové místo vybrat (socializaci ale zvládnete i svépomocí 🙂 )

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba v parku. 

Koupí získáváte

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.3 2 Hodnocení

Hodnocení

od Robert Zlocha 14. 1. 2021

Skvělý kurz. Je to primárně povídání, ale plné užitečných tipů a informací, které přijdou vhod všem majitelům (nejen) štěňátek. Kuba Beran patří určitě mezi ty nejlepší zdroje informací, na které můžete narazit. Proto mám z tohoto kurzu velkou radost a určitě bych ho doporučil.

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Soňa Majzúnová 6. 12. 2020