Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started

Tímto kurzem vás provede Markéta Novotná, vícemistryně ČR v agility a její kelpie Hapi a Dream.

Přivolání psa je jeden z nejdůležitějších povelů, které u pejsků známe. Bohužel často také nejnáročnější a nejeden pejsek si rád „hraje na hluchého“. Jeho trénink ale nemusí být o tahání za šňůru ani o používání křičení. Může bavit vás, psa, děti. A díky osvědčeným hrám skutečně fungovat

Znáte tohle moc dobře?

Po absolvování kurzu na přivolání psa a používáním tréninkových metod:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Pokud alespoň jednou odpovíte ANO, je pro vás kurz na přivolání psa jako stvořený:

Podívejte se na lekci z kurzu ZDARMA

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. 

Kromě spolehlivého přivolání se naučíte:

Naučit psa přivolání může být i legrace, žádný stres a trápení!

Základem tréninku přivolání je hra. Hrou se psi (stejně jako my) přirozeně učí a trénink je o to víc baví. Právě na hry se v kurzu zaměřujeme, pracujeme s prostředím a ukazujeme si, na co si dát při tréninku naopak pozor.

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"Děkuji za skvělý kurz. Bylo to pro mě v podání Markétky krásné osvěžení a zopakování věcí, které jsme se už od štěňátka učili. Přesto jsem si uvědomila, že některé věci neodtahují do konce a budu se muset na některé části znovu zaměřit. Pokud se ještě někdo rozhodujete, zda do toho jít, neváhejte. Opravdu doporučuji a doufám, že se brzy dočkáme dalšího pokračování. Už se moc těším. 👍🐶"
Lucie Tůmová
Funkční přivolání
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání
"Psichologii mohu jedině doporučit! 🙂 Kačka a Tomáš jsou nadšení odborníci na psi a všechny trable, co nás páníčky mohou při výchově potkat. Psi jejich pozitivní přístup, úkoly a hry moc baví a je vidět velký posun. S koupí kurzu určitě nešlápnete vedle."
Lucie Zajíčková
Google recenze
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze
Markéta Novotná (Měkutová)

Lektor kurzu

Markéta se psům, jejich výcviku a porozumění s nimi věnuje od roku 2004. Aktivně vede psy trénuje, pořádá kurzy a se psy navštěvuje školy a školky. Spolupracuje s Člověkem v tísni.

Je trojnásobnou mistryní ČR v agility australských kelpií, a několikanásobnou vícemistryní družstev. Dosáhla nejvyššího titulu A3CH – A3 šampion agility.

Co budete pro přivolání potřebovat:

Chcete mít také psa, kterého přivoláte z každé situace?

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 11 kapitol s více jak 40 minutami videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Začněte dnes a výsledky se dostaví dřív, než když začnete zítra.

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 3 Hodnocení

Hodnocení

od Lucie Tůmová 5. 9. 2020

Děkuji za skvělý kurz. Bylo to pro mě v podání Markétky krásné osvěžení a zopakování věcí, které jsme se už od štěňátka učili. Přesto jsem si uvědomila, že některé věci neodtahují do konce a budu se muset na některé části znovu zaměřit. Pokud se ještě někdo rozhodujete, zda do toho jít, neváhejte. Opravdu doporučuji a doufám, že se brzy dočkáme dalšího pokračování. Už se moc těším. 👍🐶

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Veronika Pavlů 2. 9. 2020

Moc pěkné, praktické, zábavné, velká spokojenost! Díky, těším se na další kurz 🙂

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Lucie Soukupová 24. 7. 2020

Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!