Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Voláte, křičíte, prostě zkoušíte všechno a on stále nepřibíhá? Jasně, asi každý zažil chvilkovou “hluchotu” svého psa. Pokud jste se ale rozhodli, že to chcete změnit a naučit svého psa spolehlivé přivolání jednou pro vždy, vytvořili jsme právě pro vás opravdu nadupaný kurz! Kurz plný her, zábavy a praktických cviků, které budou bavit nejen psa, ale i vás.

Díky vaší zpětné vazbě jsme kurz navíc téměř zdvojnásobili, abyste v něm našli už opravdu všechno!

Znáte tohle moc dobře?

Po absolvování kurzu na přivolání psa a používáním tréninkových metod:

V kurzu vás čeká 16 přivolávačských her!

Celý kurz je formou videí. Jedině tak vám trenér dokáže názorně ukázat, jak s pejskem pracovat. Kromě informací o kurzu se i podíváte, jak naše videa vypadají.

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Pokud alespoň jednou odpovíte ANO, je pro vás kurz na přivolání psa jako stvořený:

Podívejte se na lekci z kurzu ZDARMA

Každý kurz má otevřené lekce, které si můžete bez registrace prohlédnout. Stačí se podívat do obsahu kurzu a hned uvidíte, které jsou otevřené.

Kromě spolehlivého přivolání se naučíte:

Naučit psa přivolání může být i legrace, žádný stres a trápení!

Základem tréninku přivolání je hra. Hrou se psi (stejně jako my) přirozeně učí a trénink je o to víc baví. Právě na hry se v kurzu zaměřujeme, pracujeme s prostředím a ukazujeme si, na co si dát při tréninku naopak pozor.

Vaše názory jsou pro nás důležité!

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"Děkuji za skvělý kurz. Bylo to pro mě v podání Markétky krásné osvěžení a zopakování věcí, které jsme se už od štěňátka učili. Přesto jsem si uvědomila, že některé věci neodtahují do konce a budu se muset na některé části znovu zaměřit. Pokud se ještě někdo rozhodujete, zda do toho jít, neváhejte. Opravdu doporučuji a doufám, že se brzy dočkáme dalšího pokračování. Už se moc těším. 👍🐶"
Lucie Tůmová
Funkční přivolání
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání
"Tento kurz je něco co jsem hledala, Vzhledem k časové vytíženosti se mi nedařilo pravidelně navštěvovat tréninky. Kurz je zpracovaný velmi srozumitelně i pro naprosté liaky. Trénink tak je možné přispůsobit momentálnímu času a tak vniká mnohem vice možností k nácviku. Kurz je vedený velmi odborně aukazuje chyby, kterých se nevědomky dopouští nezkušený chovatel. Jedním slovem je kurz super a už teď vím že budu určitě hledat další, který mě naučí jak se má chovat správný majitel ke svému psovi, když chce aby se mohl pochlubit jak šikovný jeho pejsek je. Moc děkuju šikovné rektorce"
Gita Cepková
Funkční přivolání
Markéta Novotná (Měkutová)

Lektor kurzu

Markéta se psům, jejich výcviku a porozumění s nimi věnuje od roku 2004. Aktivně vede psy trénuje, pořádá kurzy a se psy navštěvuje školy a školky. Spolupracuje s Člověkem v tísni.

Je trojnásobnou mistryní ČR v agility australských kelpií, a několikanásobnou vícemistryní družstev. Dosáhla nejvyššího titulu A3CH – A3 šampion agility.

Co vše vás v kurzu Funknčí přivolání psa čeká?

Chcete mít také psa, kterého přivoláte z každé situace?

Dává smysl učit se on-line?

Ano. Základem vychovaného a spokojeného pejska jsou znalosti majitele. Na cvičáku nebo s trenérem je občas těžší udržet pozornost a vše si zapamatovat. Kolikrát ani v okolí kvalitního trenéra nemáme. Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Díky přípravě kurzu (která trvá většinou kolem 4 měsíců) má trenér také možnost promyslet co a jak řekne a ukáže. Nic zbytečně nenatahuje.

Koupí kurzu navíc získáte:

Podívejte se na obsah kurzu

Tento kurz obsahuje 24 kapitol s více jak 90 minutami videí. Podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Začněte dnes a výsledky se dostaví dřív, než když začnete zítra.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
4.2 6 Hodnocení

Hodnocení

od Lucie Tůmová 5. 9. 2020

Děkuji za skvělý kurz. Bylo to pro mě v podání Markétky krásné osvěžení a zopakování věcí, které jsme se už od štěňátka učili. Přesto jsem si uvědomila, že některé věci neodtahují do konce a budu se muset na některé části znovu zaměřit. Pokud se ještě někdo rozhodujete, zda do toho jít, neváhejte. Opravdu doporučuji a doufám, že se brzy dočkáme dalšího pokračování. Už se moc těším. 👍🐶

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od Veronika P. 2. 9. 2020

Moc pěkné, praktické, zábavné, velká spokojenost! Díky, těším se na další kurz 🙂

Jednomu pejskařovi to pomohlo
od petula 19. 10. 2021

Investice do kurzu mě velmi mrzí, zbytečně vynaložené peníze. Kdo se o tuto tématiku aspoň trošku zajímá se nedozví nic nového. Zajímaly mě konkrétní situace: odvolání od psů, zvěře, od čmuchání, od jídla …. Čekala jsem nějaké zajímavé tipy, které by stálo za to vyzkoušet. Situace, které jste simulovala byly úsměvné a od praxe vzdálené. Myslím, že každého také zajímá, jak se v těchto chvílích, kdy už se to stane má zachovat, aby pes věděl, že co udělal není dobře. Kurz je spíše pro lidi, kteří teprve budou mít psa, nebo mají štěně a ne pro někoho, kdo chce řešit nějakou konkrétní situaci. Podotýkám, že zvolený pes by měl být akční povahy a především velmi žravý!!!

od Soňa Majzúnová 6. 12. 2020
od Gita Cepkova 3. 10. 2020

Tento kurz je něco co jsem hledala, Vzhledem k časové vytíženosti se mi nedařilo pravidelně navštěvovat tréninky. Kurz je zpracovaný velmi srozumitelně i pro naprosté liaky. Trénink tak je možné přispůsobit momentálnímu času a tak vniká mnohem vice možností k nácviku. Kurz je vedený velmi odborně aukazuje chyby, kterých se nevědomky dopouští nezkušený chovatel. Jedním slovem je kurz super a už teď vím že budu určitě hledat další, který mě naučí jak se má chovat správný majitel ke svému psovi, když chce aby se mohl pochlubit jak šikovný jeho pejsek je. Moc děkuju šikovné rektorce

od Lucie Soukupová 24. 7. 2020

Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!