Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started

V tomto kurzu projdeme seznamování psa se zvuky. Naučíte se metody, které lze aplikovat na všechny zvuky. Konkrétně si trénink ukážeme na ohňostroji, zvonku, vysavači a skateboardu.

Jaké zvuky se psem v kurzu trénujeme

Strach ze zvuků v kostce

Celý kurz je formou videí. Jak jinak byste trénovali, když byste to neviděli?

Představte se, že váš pes nemá strach ze zvuků. Vypadá to asi takhle:

Jak zvládnout se psem oslavy silvestra

Silvestr je pro zvířata hodně stresové období. Hodně nečekaných a dost hlasitých zvuků spoustu pejsků děsí. Viděli jsme to tisíckrát. Existují dvě varianty, jak se k problému postavit.

   1. Rychlá řešení, která vám tak nějak pomohou na poslední chvíli

   2. Trénink, který vám pomůže dlouhodobě i s dalšími nečekanými zvuky

Obě varianty v kurzu jsou. Zde se můžete podívat na tu první:

Na co při ostraňování strachu z ohňostroje raději zapomeňte

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"Naučné, zábavné a poutavé! Těmito slovy bych popsala kurz, který můžete sledovat na počítači, telefonu apod. Sledování kurzu byl pro mě příjemně strávený čas, kdy jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací, i když si třeba člověk myslí, že už se toho tolik nedozví nového. Mile mě překvapilo, že se v rámci kurzu Strach psů ze zvuků zahrnulo spoustu dalších užitečných věcí k tréninku pejska. Děkuji!"
Kristina Černická
Strach psa ze zvuků
"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Moc hezky zpracované. Konkrétní tipy. O víkendu se pustíme do tréninku. (i s novými odměnami) Myslím, že to bude Arnieho bavit. 🙂 Díky!"
Lucie Soukupová
Funkční přivolání

Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící v Praze a na Kladně. Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Navštěvuje dětské tábory, je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz a mohli jste ho vidět na TV Nova.

Co budete pro odstraňování strachu potřebovat

Pusťte mě na to, chci také pejska, co se nebojí!

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Proč se tedy dopředu nepřipravit! Naučte se super triky, hody a vyberte kvalitní disk. A začněte trénovat hned. Při tréninku teprve zjistíte, jestli vám tenhle sport stojí za trenérem daleko dojíždět.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba na zahradě. 

Koupí získáváte

Konečně klidné oslavy silvestra se psem, to zapijeme!

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Kristina Černická 30. 10. 2020

Těmito slovy bych popsala kurz, který můžete sledovat na počítači, telefonu apod. Sledování kurzu byl pro mě příjemně strávený čas, kdy jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací, i když si třeba člověk myslí, že už se toho tolik nedozví nového. Mile mě překvapilo, že se v rámci kurzu Strach psů ze zvuků zahrnulo spoustu dalších užitečných věcí k tréninku pejska. Děkuji!