Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Existují protichůdné názory – jedni se považují za vůdce smečky a druzí tento přístup zásadně odmítají. Kde je však pravda?

V této přednášce tomu přijdete jednou pro vždy na kloub. Zahraniční knihy, výzkumy a studie vměstnané do tohoto rozhovoru osvětlují, jak to vlastně je. Komplexnější zdroj pro tuto problematiku v ČR jinde nenajdete.

Svádíme se psem boj o dominantní postavení?

Na tyto a další podobné otázky získáte v tomto kurzu odpovědi.

Vůdce smečky: ano nebo ne?

Celý kurz je formou vedeného rozvoru s Jakubem Beranem. Kurz vychází z odborných studií, výzkumů a knih z celého světa a byl dopředu pečlivě připraven tak, aby byly všechny zmíněné informace dohledatelné.

Co vás v kurzu Vůdce smečky čeká

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nikdo nehodnotil. Podívejte se na hodnocení dalších kurzů tohoto autora.

Robert Zlocha
Robert Zlocha
Alchymie socializace psů na psy
Read More
Skvělý kurz. Je to primárně povídání, ale plné užitečných tipů a informací, které přijdou vhod všem majitelům (nejen) štěňátek. Kuba Beran patří určitě mezi ty nejlepší zdroje informací, na které můžete narazit. Proto mám z tohoto kurzu velkou radost a určitě bych ho doporučil.
Katka Vlckova
Katka Vlckova
Alchymie socializace psů na psy
Read More
Super kurz, Kubo děkuji Vám za něj. Jsem ráda, že jsem objevila stránky Psichologie. Jsou tady samí úžasní trenéři, kteří nám pejskařům předávají svoje rady, zkušenosti a svoje know how..fakt děkuju. S Kubou bych se ráda potkala osobně. Mohla bych dostat nějaký kontakt? Má Kuba i individuální nebo jiné tréninky. Ráda bych si s ním promluvila o svém 14M labíkovi, se kterým teď řeším jeho špatné zkušenosti. Není to na psaní sem, ale na osobní konzultaci. Ještě jednou Všem veliké díky a těším se na další kurzy. Packu na to!!! Katka, Falco a Alfík
Aco40
Aco40
Alchymie socializace psů na psy
Read More
Po absolvování tohoto kurzu bude socializace psa pořádnou výzvou. Stručné, přehledné a velmi poučný kurz. Jak to, tak vypadá, tak kvalita socializace je lepší než kvantita možností potkávat se všude možně. Myslíte si, že se stačí potkávat s jinými psy jen na ulic? Možná to tak někomu stačí, ale pokud chci mít socializaci svého psa pod kontrolou a nebát se někoho potkat, rozhodně doporučuji tento kurz.

Chci získat odborné informace od člověka, ke kterému si pro nejnovější vědecké poznatky chodí nejlepší čeští trenéři.

Jakub Beran

Trenér zvířat, zvířecí behaviorista, konzultant tréninku vodících a asistenčních psů, překladatel a autor mnoha článků se zaměřením na behaviorální analýzu a její aplikace v moderním tréninku zvířat

V profesní oblasti se kromě výcviku psů a jejich majitelů především v oblasti problémového chování věnuje popularizaci a šíření vědy o chování zvířat mezi trenéry psů, papoušků, exotických zvířat a také odborníky z oblasti vzdělávání lidí a sociální práce. 

Absolvent mnoha kurzů a seminářů předních osobností světové scény moderního tréninku zvířat, jako jsou např.: Ken Ramirez, Thad a Angi Lacinakovi, Chirag Patel, RNDr. František Šusta, PhD., Gabby Harris a další. 

Vlcak

Koupí získáváte

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.