Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Díky tomuto informacemi nadupanému kurzu se svým psem proniknete do krás moderního psího sportu – noseworku. Naučte svého psa najít a označit pach, hledat doma i venku a správně pracovat se vzorky pachů. Učte se od Nicole, která se svou fenkou profesionálně hledá stromy napadené kůrovcem a vede kurzy noseworku pro širokou veřejnost.

Jak začít s noseworkem

Moderní sport pro každého psa v 75 minutách

Celý kurz je formou videí, ve kterých názorně vidíte probírané téma.

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat.

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Každý absolvent kurzu může napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nemá žádná hodnocení.

Edit Vegrová
Edit Vegrová
Moje první štěně
Read More
Kurz jsem zhltla jedním dechem. Je výstižný, stručný a konkrétní. Krátká videa jsou super. Pro stenatko si teprve pojedeme a už se teď těším, až začneme trénovat.
Nicole Vošvrdová

Trenérka noseworku, první certifikovaná vyhledavačka lýkožrouta v ČR a doktorandka na lesnické a dřevařské fakultě ČZU se zaměřením na psí čuch.

Nicole vystudovala kynologii na ČZU a metodě pachové identifikace se věnovala jak ve své bakalářské, tak diplomové práci. Později zde nastoupila i na doktorandské studium. Pět let pracovala v Centru pro výzkum chování psů a absolvovala 4 měsíční praxi ve firmě Snifferdogs Sweden ve Švédsku, která se jako první v Evropě věnuje právě hledáním lýkožrouta smrkového. Se svou fenkou BB následně získaly nejvyšší certifikaci na vyhledávání kůrovcem napadených stromů, jako první v ČR. Napadené stromy hledají po celé republice.

Pusťte mě na to, chceme začít s noseworkem ještě dnes.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné, navíc kdo si má všechny informace zapamatovat. Kurz máte možnost opakovaně zhlédnout, v klidu vše vstřebat a nestresovat se časem.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, potřebné znalosti získat a zopakovat a začít trénovat třeba doma. 

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.