Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

V tomto kurzu proniknete do základů trénování psích sportů, naučíte se pracovat s celou řadou různých targetů a získáte základní znalosti o práci s klikrem. Krok za krokem se naučíte 10 psích triků, jako je například couvání, chůze u nohy, kulhání nebo odraz od těla pomocí různých způsobů učení. Všechny postupy jsou doplněny o vlastní zkušenosti trenérky a tipy, jak si trénink zjednodušit.

Myšlenkou celého kurzu je především, abyste si trénování společně užili a aby vás každý další krok ke společnému cíli s vaším pejsek ještě více sblížil. Nikdy nezapomínejte, že společná cesta je cíl, a proto není kam spěchat.

Psí triky nejsou všechno, co se naučíte!

Dogdancing je skvělá zábava pro vás i pejska

Celý kurz je formou videí, ve kterých názorně vidíte probírané téma. O roztomilá štěňata nebudete mít nouzi.

V kurzu se naučíte 10 pokročilých psích triků

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Co o kurzech říkají absolventi

Proto může každý absolvent kurzu napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

Tento kurz zatím nikdo nehodnotil, podívejte se ale, co lidé píšou o dalších kurzech:

Edit Vegrová
Edit Vegrová
Moje první štěně
Read More
Kurz jsem zhltla jedním dechem. Je výstižný, stručný a konkrétní. Krátká videa jsou super. Pro stenatko si teprve pojedeme a už se teď těším, až začneme trénovat.
Jiřina Pospíšilová
Jiřina Pospíšilová
Výchova psa pro děti
Read More
Sledujeme kurz společně s dcerkou. Kurz je velmi zajímavý, srozumitelný a zábavný. Na instruktorce je vidět, že jí práce s pejsky moc baví a je velkou motivací pro mou dcerku. Dáváme kurzu všech pět P 🙂 🙂 Moc děkujeme 🙂 a určitě to není náš poslední kurz 🙂
Furry Furious
Furry Furious
Klikr trénink
Read More
Čekala jsem, že bude kurz super, ale byl ještě lepší! Není to o klasickém přivolání ke mně nebo pojď sem, ale o specifických povelech pro specifické situace – a přitom tak reálné. Moc děkuji za srozumitelný a přitom velmi “lidský” (nevyumělkovaný) kurz !

Viktorie Kuncková

Trojnásobná mistryně ČR Juniorů v Dogdancingu (freestyle), vícemistryně ČR z roku 2020 v dospělé kategorii a nejmladší držitelka titulu Champion of Dogdancing v ČRTrojnásobná vítězka celorepublikové soutěže Kynolog roku v kategorii Junior v Dogdancing, zvolená rozhodčími v letech 2016, 2018 a 2019.  

Složila zkoušky z pasení, agility a poslušnosti. Se svými borderkami má za sebou desítky výstav a je součástí rodinné FCI registrované chovatelské stanice border kolií Liedown.

Pravidelně trénuje pod vedením Petry Malé, jezdí na psí tábory s Vandou Gragorovou, Alenou Smolíkovou, Katkou Veinlichovou, Eliškou Dolníčkovou a již zmíněnou Petrou Malou. Absolvovala webináře a různé výzvy pod vedením Franty Šusty, Šimony Drápkové a Aleny Smolíkové. Inspiraci v zahraničí čerpala na seminářích Attili Szkukaleka Ph.D., pod kterým i závodila. Kromě té filosofické nebo řekněme psychologické povahy práce se psem ji baví vzdělávat se i ve psí fyziologii – kurzy s MVDr. Sabinou Blahutovou (IdealDog) a Stephanii Kašparovou CCWB (Canine Centrum).

Vypadá to skvěle! Chci se vrhnout do tréninku nových triků.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Cvičák je často daleko a stejně je vás ve skupině hodně a pejsek se hůře soustředí. Pojďme tedy pejskovi v tréninku pomoci a začněme tam, kde může nejvíce uspět. Doma! Doma pejska ruší nejméně podnětů a proto je nejvhodnější začít s tréninkem právě zde.

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Pokud si na těžší triky ještě netroufáte, zkuste nejprve mrknout na kurz Psí triky 1.

Není to ovšem podmínkou, pokud máte dost kuráže a nějaké základy, klidně se vrhněte rovnou na trochu těžší triky, které naleznete právě v tomto kurzu.

Pro více info klikněte na fotku
Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 1 Hodnocení

Hodnocení

od Veronika P. 14. 11. 2021

Jsem naprosto nadšená, kurz překonal mé i tak zvědavé očekávání. Lektorka je laskavá,trpělivá, moc příjemná, e vidět, jak krásný vztah s pejsky má a vše je prakticky ukázáno. Za mě perfektní a bez výhrad. Diky!