Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Vítáme vás v kurzu fitness pro psy. Na co se můžete těšit, co od kurzu očekávat? Psí fitness je o všeobecné fyzické připravenosti psa, rozvoji pohybu, síly, vytrvalosti, obratnosti. Můžete k němu využívat různé pomůcky, můžete cvičit bez pomůcek. Důležitější než samotné cviky je ale pochopení, proč je chcete dělat, jak dlouho a jak často. 

Pes v pohybu - co vás kurz naučí?

Pusťte si video o kurzu!

Celý kurz je formou videí. Trenérka psího fitness Kateřina Lerlová vás provede postupy a vše vám názorně ukáže.

Komu je kurz Psí fitness I. určen:

Pusťte si kapitolu přímo z kurzu!

Nekupujte pejska v pytli a podívejte se, co vás v kurzu čeká.

Na co si dát pozor při zařazení canine fitness do tréninku:

Kupujete profesionálně a zábavně zpracovaný kurz

U nás nekupujete záznamy přednášek natočených na webkameru. Lektoři kurzy poctivě a dlouho připravují, abyste se dozvěděli vše důležité v co nejkratším čase, a zároveň vás bavilo kurzy sledovat. 

Co o kurzech říkají absolventi

Každý absolvent kurzu může napsat hodnocení, které kdokoliv uvidí přímo na stránce kurzu.

"I když se již nějakou dobu o pozitivní myšlení zajímám, tento kurz mi pomohl odpovědět na ještě nepochopené otázky. Zabere jen chvílí, ale je naprosto boží."
Tereza Pravda
8 Otázek pozitivní výchovy
"Velmi hezky zpracované!!! Vše krásně popsáno, vysvětleno. Myslím,že informace z tohoto kurzu jsou prospěšné všem,kteří zápasí s nějakým problémem,ale i těm,kteří se chtějí dozvědět něco víc o našich psích kamarádech. Určitě je fajn se do kurzu pustit i před pořízením pejska,pomůže vám to uvědomit si spoustu důležitých věcí 😊Tomášovi, Katce a Bailymu děkuju za to,že se do toho vrhli a šíří tak užitečné informace😊"
Kristýna Procházková
Google recenze

Kateřina Lerlová

Od juniorských let se věnuje závodně kynologickým sportům, zejména agility a dogdancingu. Získala několik titulů z mistrovství ČR i Evropy juniorů v agility, okrajově dělala i flyball, nosework nebo canicross. Přes deset let se věnuje i tréninku psů, kdy se snaží držet zásad etického tréninku. Spolupracuje s psí školou Dancing Dogs, napsala knihu Dogdancing u nakladatelství Plot, překládala do češtiny knihy Gabrielle Harris (pozn. světově uznávaná trenérka zvířat) atd. 

Kateřina vystudovala fyzioterapii a nyní se několik let se věnuje canine fitness. Získala certifikát profesionálního trenéra canine fitness pod FDSA. Neustále se vzdělává, například u Veterinary Teaching AcademyOnline Pet HealthDogs 4 Motion  nebo AFRZ ČR. “Učím se od každého, koho potkám 🙂

Jak vybavit domácí psí posilovnu

Pro začátek vůbec nemusíte kupovat drahé vybavení. Vystačíte si s tím, co máte doma. Využijte naštosované knihy, koště, prkno, kobereček. Myslete ale pořád na bezpečí – pomůcky by neměly klouzat a pozor třeba i na třísky ze starého koštěte či prkna.

Pomůcky, které v Psím fitness I. používáme:

Chci se svým pejskem pracovat na zdravém pohybu

Dává smysl učit se on-line?

Ano! Zaplatit si trenéra bývá vcelku finančně nákladné. Proč se tedy dopředu nepřipravit! Naučte se pevné základy psího fitness a dělejte to správně hned od začátku. 

Naši absolventi si pochvalují především možnost dívat se na videa opakovaně, možnost dívat se doma a vyhovuje jim možnost dívat se i na telefonu. 

Koupí získáváte

Kurz je součástí dvoudílného seriálu: Psí fitness I - Pes v pohybu a Psí fitness II. - Rovnováha a posilování

V tomto prvním díle se zaměřujeme na pevné základy pro psí fitness. Pokud jste nikdy psí fitness nedělali, doporučujeme začít právě s tímto kurzem. Nehrňte se rovnou na balanční pomůcky. Vypadají sice skvěle na fotkách, ale může si na nich pejsek ublížit, když mu nevybudujete dobré základy.

Na každý kurz se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

Sdílet on facebook
Řekněte o kurzu svým přátelům
5 5 Hodnocení

Hodnocení

od Klára Sobotková 8. 2. 2021

Kurz je super, moc za něj děkuji 🙂 Cvičím s půlroční slečnou corgi a seniorem NO 10let 🙂 oba to velice baví a člověk se zas dozvěděl spoustu nových informací.

od Lucia Radošovská 31. 1. 2021

Stručne, jasne, výstižne 🙂 a hlavne spraktickými radami!

od Barbora Šimšová 12. 1. 2021

Díky Katce vím, jak bezpečně a hravě udržovat moje psí holky v kondici. Dostaly jsme spoustu tipů na jednoduché cviky v přírodě, kterýma se pokusím pravidelně zpestřovat naše procházky. Od teď už také znám spoustu cviků s kužely na uvědomování si všech tlapek a celkově celého těla, takže budou pro holky tréninky pestré a vyrovnané. Děkuju!

od Ivana Sottnerová 19. 11. 2020

Vybrala jsem si kurz Dogfitness. Už jen z důvodu, že se sama věnuji fitness a svým klientům. Sama vím jak je posílení středu těla a práce s různými disbalancemi důležitá. Tak stejně tak to je i u psů. Každý pes který sportuje či chodí na procházky má různě zatížené tělo a tak je skvělé občas s pejskem posílit ty svaly které se třeba tolik nezapojují. Tak jsem se přihlásila na tento kurz u Psichologie a nejen že jsem naučila i Kanyho 🐕 další cviky ale i díky profesionálnímu přístupu různé cviky jak s psem pracovat s pomoci různých pomůcek a nejen těch z obchodu ale i třeba v lese.
Kdo tedy přemýšlí a rád by se posouval se svým psem dal a nedělal jen klasický cviky a povely, určitě doporučuji 🖤
Skvěle spravované a jde to jak na telefonu tak počítači