Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Telington TTouch přináší do vztahu mezi člověkem a psem důvěru, vzájemné pochopení a má velmi pozitivní vliv na zdraví a sebedůvěru psa.

Tuto metodu objevila před 40 lety Linda Tellington, která ji nyní se svou sestrou Robyn Hood předává lidem po celém světě. Je založena na třech základních prvcích – doteky, bandáže a vodící techniky. V kurzu si projdeme také TTouch hřiště, které psům pomáhá seznamovat se s novými věcmi, materiály a situacemi. Dalo by se říct, že se jedná o určitou formy “jógy pro psy.”

Všechny techniky Telington TTouch v kurzu projdeme

V čem Tellington TTouch pro psy pomáhá:

Co je obsahem kurzu Tellington TTouch

Marta Manelová

Jediná certifikovaná trenérka metody Tellington TTouch training v České republice. 

S metodou se poprvé seznámila v Británii na týdenním workshopu vedeným sestrou zakladatelky Robyn Hood. Jeho absolvování ji změnilo život. Rozhodla se, že tuto metodu, do které se okamžitě zamilovala, přiveze do Čech. Zapsala se tedy do tří letého studijního programu, který v roce 2015 úspěšně dokončila. 

V ČR vede školení a workshopy, kde vzdělává jak další trenéry psů a zvířat, tak pejskaře. Se psy pracuje individuálně. Nejčastěji ji oslovují lidé, kteří řeší nějakou složitou situaci se svým psem. Hledají jádro problémů a pomocí Tellington TTouch je pomáhá řešit a vytvořit harmonický vztah mezi psem a páníčkem.

Dává smysl učit se on-line?

Ano! V Čechách moc možností, jak se o této skvělé metodě dozvědět, není. Teď už ani za Martou nemusíte jet přes celou republiku. Máte možnost si celý kurz v klidu prohlédnout. Projít znovu a znovu, učit se doma, nebo se třeba po absolvování přeci jen rozhodnete za Martou vyrazit osobně. 

Na on-line kurz se můžete v klidu dívat doma, na počítači i telefonu, lekce opakovat a k pasážím se kdykoliv vracet. 

Koupí získáváte

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.