07.12.2021

Co nadělit pod stromeček vašemu psovi?

Ne každý pes se raduje jen z balících papírů. Jsou s námi po celý rok, neustále jsou nám v patách, udělají, co nám na očích vidí, a tak si zaslouží také vlastní dárek. Že nevíte, co letos pořídit svému psímu parťákovi od Ježíška?

Pamlsky nikdy nezklamou

Mnoho majitelů bojuje také s věrnýma psíma očima, které je během večeře intenzivně hypnotizují. Jednoduše obdarujte svého psa ještě před štědrovečerní večeří něčím pořádným ke žvýkání. Kostí, žvýkacím pamlskem nebo třeba sušeným uchem. Dobrotou nepohrdne žádný chlupáč a vy se budete moci v klidu svátečně najíst.

Pro chytré hlavičky interaktivní zábava

Dost už bylo obyčejných hraček. Zkuste psího parťáka překvapit interaktivní hračkou. Výrobci se předhánějí ve víceúrovňové náročnosti – pes se dostane posunutím jednoho patra k druhému, ale teprve ve třetím jsou dobroty, a podobně. Tady je důležité, kolik chcete do dárku investovat. Opravdu propracované hlavolamy se pohybují v řádech několika tisíc, určitě se ale vyplatí. Používání čichu, čumáčku a intelektu dohromady psa mimořádně uklidňuje a baví ho takové hračky řešit neustále dokola. 

Slízni si nebo vyrob

Hitem letošních Vánoc jsou lízací podložky a stále více majitelů je pořizuje svým mazlíčkům. Jde obvykle o silikonové formičky, do kterých se natře například masová konzerva a pes se na dlouhou dobu zabaví důkladným lízáním voňavé dobroty. Můžete tím psa zaměstnat, pokud mu chcete udělat nějaký neoblíbený zákrok (například stříhání drápků, česání) nebo pokud si potřebujete na chvíli odskočit z domu a bojíte se, co by jinak provedl. Stejně dobře poslouží i čichací kobereček. Ale zábavné dárky můžete svému psovi pod stromeček také vyrobit. Stačí PET láhev, do které uděláte otvory a nasypete do ní malé pamlsky, které vypadnou kutálením lahve. Nebo zkuste vyrobit domácí jednoduchý hlavolam z ruliček od toaletního papíru. Také můžete podle své zručnosti a schopností sami uplést přetahovací lano pro nekonečnou hru se svým psem. Fantazii se meze nekladou a záleží, jak moc byl váš čtyřnohý chlupáč během roku hodný.

Vzdělávací kurz jako dárek

Máte kolem sebe pejskaře, nového psího člena rodiny, nebo třeba dítě milující psy? Pro ty všechny u nás najdete kurz! Stačí pár kliků a dárek máte zařízený. Poukaz objednávejte přes tentoformulář.

Kurzy, které vás naučí

Prohlédnout
5(1 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
5(1 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
4.8(6 hodnocení)
Prohlédnout
4.3(7 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
5(5 hodnocení)

Dočetli jste až sem?


Líbil se vám článek? Inspirujte ostatní …


Proč psi opravdu nejsou vlci a ani se tak nechovají.
Nejdůležitější pravidlo pro výchovu a trénink psa
Chci E-book ZDARMA

Mohlo by vás zajímat

12.12.2022

Vánoce se psem

Už se všichni těšíme na Jéžiška…! Hlavně naši čtyřnozí přátelé, protože se děje něco výjimečného, dostanou lepší dobroty ze stolu a jejich rodina s nimi tráví obvykle víc času. Na co si však dát pozor, aby to neodneslo pejskovo zdraví? Poradíme, na co myslet především! Nekrmte ho zbytky Štědrovečerní večeře je kouzelným rodinným okamžikem. A […]

přečíst článek
29.11.2022

Tipy na dárky pro pejskaře a jejich psy

Nevíte, co dát vašemu psovi pod stromeček? I když třeba trochu zlobil, určitě si zaslouží pozornost a důkaz, že ho máte rádi! Přinášíme tipy na žhavé novinky, kterými potěšíte jeho, sebe i jakéhokoliv jiného pejskaře. Pro spokojené psí hlavičky Ať už je váš pes génius a pracant, nebo spíš rád odpočívá, určitě ocení nezničitelnou hračku, […]

přečíst článek
15.11.2022

Psincový kašel – strašák (nejen) podzimu

Opět jsou tu sychravá rána a mlhavé závoje vlající krajinou. Na jednu stranu jde o romantické scenérie a nezapomenutelné okamžiky, na druhou stranu spolu s touto romantikou přichází i hrozba psincového kašle. Řádí ale běžně i tam, kde je větší koncentrace psů, jako jsou cvičiště nebo psí hotely, ať je jaro, léto nebo zima. Jak […]

přečíst článek

Všechny články

Můžete nás sledovat

Poslouchejte na cestách!
Odebírejte podcast.