07.12.2021

Co nadělit pod stromeček vašemu psovi?

Ne každý pes se raduje jen z balících papírů. Jsou s námi po celý rok, neustále jsou nám v patách, udělají, co nám na očích vidí, a tak si zaslouží také vlastní dárek. Že nevíte, co letos pořídit svému psímu parťákovi od Ježíška?

Pamlsky nikdy nezklamou

Mnoho majitelů bojuje také s věrnýma psíma očima, které je během večeře intenzivně hypnotizují. Jednoduše obdarujte svého psa ještě před štědrovečerní večeří něčím pořádným ke žvýkání. Kostí, žvýkacím pamlskem nebo třeba sušeným uchem. Dobrotou nepohrdne žádný chlupáč a vy se budete moci v klidu svátečně najíst.

Pro chytré hlavičky interaktivní zábava

Dost už bylo obyčejných hraček. Zkuste psího parťáka překvapit interaktivní hračkou. Výrobci se předhánějí ve víceúrovňové náročnosti – pes se dostane posunutím jednoho patra k druhému, ale teprve ve třetím jsou dobroty, a podobně. Tady je důležité, kolik chcete do dárku investovat. Opravdu propracované hlavolamy se pohybují v řádech několika tisíc, určitě se ale vyplatí. Používání čichu, čumáčku a intelektu dohromady psa mimořádně uklidňuje a baví ho takové hračky řešit neustále dokola. 

Slízni si nebo vyrob

Hitem letošních Vánoc jsou lízací podložky a stále více majitelů je pořizuje svým mazlíčkům. Jde obvykle o silikonové formičky, do kterých se natře například masová konzerva a pes se na dlouhou dobu zabaví důkladným lízáním voňavé dobroty. Můžete tím psa zaměstnat, pokud mu chcete udělat nějaký neoblíbený zákrok (například stříhání drápků, česání) nebo pokud si potřebujete na chvíli odskočit z domu a bojíte se, co by jinak provedl. Stejně dobře poslouží i čichací kobereček. Ale zábavné dárky můžete svému psovi pod stromeček také vyrobit. Stačí PET láhev, do které uděláte otvory a nasypete do ní malé pamlsky, které vypadnou kutálením lahve. Nebo zkuste vyrobit domácí jednoduchý hlavolam z ruliček od toaletního papíru. Také můžete podle své zručnosti a schopností sami uplést přetahovací lano pro nekonečnou hru se svým psem. Fantazii se meze nekladou a záleží, jak moc byl váš čtyřnohý chlupáč během roku hodný.

Vzdělávací kurz jako dárek

Máte kolem sebe pejskaře, nového psího člena rodiny, nebo třeba dítě milující psy? Pro ty všechny u nás najdete kurz! Stačí pár kliků a dárek máte zařízený. Poukaz objednávejte přes tentoformulář.

Kurzy, které vás naučí

Prohlédnout
5(1 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
5(1 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
4.8(6 hodnocení)
Prohlédnout
4.3(7 hodnocení)
Prohlédnout
5(3 hodnocení)
Prohlédnout
5(5 hodnocení)

Dočetli jste až sem?


Líbil se vám článek? Inspirujte ostatní …


Proč psi opravdu nejsou vlci a ani se tak nechovají.
Nejdůležitější pravidlo pro výchovu a trénink psa
Chci E-book ZDARMA

Mohlo by vás zajímat

05.10.2022

Může pes běhat v lese na volno?

Každý rád chodí se svým psem do lesa. Je tam klid, zpívají ptáci, tečou potoky a občas tam rostou i houby. Dost často tam nepotkáte jiného živáčka. Jste jen vy a váš pes. Co vám ale hrozí, pokud ho pustíte na volno? Je v ohrožení jeho život? Nebo život někoho jiného? Svoboda v lese Pokud […]

přečíst článek
22.09.2022

Houbaření se psem

Milujete houbaření? Proč nevzít čtyřnohého parťáka s sebou! Máme pro vás pár tipů na co si dát pozor a jestli se dá pes vycvičit k hledání hub. Se psem do lesa Vezměte psa s sebou, můžete si to užít spolu. Pokud ale nemáte stoprocentní přivolání, raději ho nepouštějte z vodítka – nechcete přeci naštvat myslivce […]

přečíst článek
13.09.2022

4 + 1 tip na co si dát pozor, když máte psa a dítě

Dítě a pes nikdy nejsou úplně jednoduchá kombinace. Vždy je třeba mít situaci neustále pod kontrolou. Na co si dát obzvláště pozor, pokud do vaší rodiny přijde dítě? 1. Bezpečný prostor pro psa Ať už očekáváte narození miminka nebo třeba návštěvu s dětmi, mějte na paměti, že pes musí mít bezpečný prostor, Odejde tam, když […]

přečíst článek

Všechny články

Můžete nás sledovat

Poslouchejte na cestách!
Odebírejte podcast.