Co to je výchova hrou

Výchova hrou je koncept pro ty, kteří chtějí se svým pejskem trénovat opravdu každý den. Vědět ale vždy přesně, co mají trénovat. A vědět, že jim to nezabere víc než 5 – 10 minut. A že to bude mít skvělý efekt! 

Jak to funguje

Celý systém trénování se skládá ze dvou částí, které z vás udělají skvělého trenéra a z vašeho pejska vychovaného psího parťáka. A váš společný život to posune na úplně nový level.

První část

V kurzu je nahraných několik videí, která vám v něm zůstávají nastálo. Abyste se k nim mohli kdykoliv vracet. V těch si řekneme o základech, které platí při každém tréninku a každé další hře, kterou vám ukážeme. Patří mezi ně například proč:

Dále si v nich rovnou ukážeme například moc důležitou hru na sebekontrolu. Povíme si, co myslíme tím, když řekneme, že trénujeme nudně. Ale zároveň si vysvětlíme, že to neznamená, že by trénink nebyl zábava jak pro nás tak našeho pejska. 

Druhá část

Druhou, nejdůležitější část, pak tvoří samotné Hry. Hry, které budou zohledňovat úplně všechno, co s každým pejskem člověk potřebuje trénovat. Práci na klidu, sebedůvěře, sebekontrole, důvěře mezi majitelem a jeho pejskem, na povelech, a tak dále. Tyhle hry vám pak totiž pomohou ve všech dalších situacích od tahání na vodítku, přes skákání, loudění, nepřibíhání na přivolání… Dosaďtě si jakýkoliv konkrétní problém. 

A tuhle hru vám každý týden pošleme novou. A za měsíc vám ze systému zase zmizí. Takže neustále budete mít k dispozici konkrétní hry a videonávody, jak je s pejskem hrát a využívat k tréninku.  Jde totiž o to, abyste danou hru vždy trénovali právě jeden týden a další týden zase pracovali na něčem dalším. 

Proč to takhle funguje?

Největší výhody

Možnosti trénování na výběr

 • Varianta BASIC 490 Kč měsíčně

  Chci všechna videa a na každé chci zpětnou vazbu

 • Varianta PRO 990 Kč

  Chci všechna videa a na každé chci zpětnou vazbu

  Funguje to jednoduše tak, že se při trénování nové hry nahrajete a pošlete nám video na mail - od trenéra pak dostanete konkrétní zpětnou vazbu s časy, kdy děláte něco špatně, mohli byste to vylepšit, nebo naopak něco třeba děláte velmi dobře. A navíc se u toho uvidíte, to je další obrovská výhoda, která vás posune v tréninku o mnoho dál.

 • Varianta MASTER 1 390 Kč

  Chci všechna videa, na každé zpětnou vazbu a jednou měsíčně videocall přímo s trenérem.

  Zpětná vazba funguje stejně jako ve variantě PRO. A zároveň máte každý měsíc možnost probrat váš posun nebo, co vás trápí ohledně her nebo i čehokoliv dalšího, přímo na půlhodinovém videocallu s trenérem.

Objednejte vyplněním tohoto formuláře

V tuto chvíli spouštíme první měsíc testovacího provozu. Budeme program nadále upravovat podle zpětné vazby, kterou od vás získáme. Objednávku nebo zpětnou vazbu zadejte do následujícího formuláře: