Naučte své žáky bezpečné interakci se psy

Vzdělávací workshopy určené pro 1. stupeň základních škol o životě s nejlepším přítelem člověka.

Jak workshop probíhá?

Uspořádáme u vás vzdělávací workshop, na kterém naši lektoři vysvětlí, jak se se psy seznamovat a komunikovat s nimi tak, aby byly obě strany spokojené a cítili se bezpečně. Hravou a názornou formou vašim dětem ukážeme, že ze psů nemusí mít strach, ale zároveň vysvětlíme, kde jsou hranice, které je potřeba se psy dodržovat.

Jakým tématům se věnujeme?

Cizí pes na ulici

Jak se seznámit s cizím psem na ulici. Jak k němu přistoupit a kdy psa nikdy nehladit. Co dělat, když na mě běží cizí pes, nebo kdy psa smím nakrmit.

Psí řeč

Psi nerozumí česky a česky se naučí maximálně pár desítek slov. Dětem ale ukážeme, že my se můžeme naučit základy psovštiny, abychom poznali, co se nám pes snaží říct.

Pes v domácnosti

Ukážeme, jak se chovat k pejskovi doma. Jak poznáme, že si chce hrát, a jak že už by raději odpočíval. Naučíme se, jak se chovat k pejskovi na návštěvě.

Co workshop obnáší?

Workshop je určen pro jednu třídu (maximálně 30 žáků) a trvá 45 minut. Součástí jsou i výukové materiály a psí asistent Baily, který rád děti očmuchá a provede celým workshopem.

Objednejte workshop pro vaše žáky

Libí se vám náš workshop a rádi byste ho pro své žáky objednali? Nebo chcete nezávazně více informací? Ozvěte se nám, nebo napište přímo na info@psichologie.cz.