Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Tahání na vodítku patří určitě mezi nejčastější problémy, se kterými se na trenéry obracejí zoufalí majitelé. Procházky ztratily jakoukoliv pohodu, pes se dusí, člověk má vytahanou ruku až po rameno.

V tomto kurzu se naučíte, jak tahání na vodítku konečně odstranit. Jaký vliv má obojek, vodítko. Pochopíte, proč psi tahají a naučíte se různé protitahací hryVšechno si vysvětlíme na příkladech z praxe tak, abyste opravdu uměli poznat, proč váš pes tahá a dokázali si sami vybrat vhodné řešení konkrétně pro vás a to podle kurzu trénovat.

Nejste v tom sami! S tímto kurzem to ale zvládnete i vy

Během několika týdnů se chůze na vodítku zklidní a tahání na vodítku ustane

Tomáš Nushart

Zakladatel psichologie.cz a psí trenér působící především v Praze a na Kladně. Je zastáncem výchovy psů pomocí pozitivního přístupu ke zvířeti, který bere v maximální míře ohled na jeho potřeby. Tento trénink propaguje také v médiích (např. iDNES, Právo, TV Nova).

Tomáš se aktivně vzdělává a učí od uznávaných trenérů psů i zvířat jako je RNDr. František Šusta, Ken Ramirez a Susan Garrett. Veškeré kurzy, které na psichologie.cz mu prošly pod rukama. Navštěvuje dětské tábory, přednáší pro neziskové organizace a je autorem kurzu Psoškola pro Spokojenypes.cz.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení. Buďte první kdo tento kurz ohodnotí. Bailmu jsme za každé slíbili kus mrkvičky, tak ať má radost.