Current Status
Kurz ještě nemáte
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Příběhy o obyvatelích Zooparku Zájezd

Chcete vědět proč želvy převrací kyblíky při čištění výběhu? Jak vypadá surikatí maturita? A jak chovatelé obohacují výběhy zvířat, aby byl jejich pobyt v zoo plný přirozené zábavy a podnětů? Pak jste na správném místě! 

V této roztomilé prohlídce se podíváte do zákulisí naší spřátelené zoo – Zooparku Zájezd. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o zvířatech, vtipné příhody a podíváte se tam, kam se běžný návštěvník nikdy nepodívá. 

V rodinném Zooparku Zájezd žije přes 100 druhů exotických a domácích zvířat a je zde největší veřejně přístupná kolekce chameleonů na světě. Velký důraz zde kladou na animal welfare a environmentální vzdělávání – pořádají přednášky, workshopy a jejich informační cedule skutečně stojí za to číst.


Pro koho je prohlídka vhodná?

  • Hltáte každý zvířecí dokument.
  • Chodíte rádi do zoo.
  • Chcete se dozvědět věci, o kterých ostatní návštěvníci nemají ani tušení.

Co se v prohlídce dozvíte:

  • Neboť měl Dan mikrofon neustále na sobě, dozvíte se spoustu příběhů a kuriozit místních zvířecích obyvatel.
  • Odkryjete tajemství místních želv, lemurů, surikat, velbloudů či chameleonů.
  • Zjistíte, jak vypadá enrichment různých zvířecích druhů.

Nahlédněte do kurzu


Kdo vás kurzem provede

Zoolog, cestovatel, autor dokumentů o plazech a fotograf amatér. Zvláštní místo v Danově srdci si získali plazi, nejvíc asi hadi. V rámci projektu Repti Planet Expedice se věnuje popular… Více
Co o kurzu
říkají absolventi?

5 1 Hodnocení

Hodnocení

Marie Doležalová
Prohlídka Zooparku Zájezd
Díky za skvělý kurz – zajímavé vyprávění, roztomilá zvířata. Doporučuji kurz všem, kteří se chtějí dozvědět o jejich životě něco zajímavého a vidět lásku ke zvířatům v praxi. Po jeho shlédnutí jistě naplánujete výlet do Zooparku Zájezd stejně jako já.5 1 Hodnocení

Hodnocení

Marie Doležalová
Prohlídka Zooparku Zájezd
Díky za skvělý kurz – zajímavé vyprávění, roztomilá zvířata. Doporučuji kurz všem, kteří se chtějí dozvědět o jejich životě něco zajímavého a vidět lásku ke zvířatům v praxi. Po jeho shlédnutí jistě naplánujete výlet do Zooparku Zájezd stejně jako já.
Chci znát zvířecí příběhy a zajímavosti, o kterých ostatní nemají potuchy.